Potknięcia miłości

💕Historia bohaterów od pierwszych stron jest owiana tajemnicami i momentami w których pojawiły mi się łzy.Najbardziej poruszyła mnie niezrozumiała i raniąca relacja mamy Hani w stosunku do niej…dodając do tego samotność dziewczyny i brak wsparcia ze strony najbliższych raniły nie tylko jej,ale także moje serce.
W życiu brak wsparcia ze strony najbliższych jest bardzo trudne,ponieważ człowiek czuje się mało ważny a czasem mniej warty niż inni.

Kolejną kwestią jest skrywana prawda przez Piotra.Czekałam na moment,aby ja poznać.
Mogę Was zapewnić,że jest zaskakujaca i takich informacji nigdy bym nie przewidziała!!!To mocna strona fabuły a zarazem całej historii!!!

Poznana powieści poruszyła mnie dogłębnie powodując moje wielokrotne wzruszenie i zadumę.Jest niezwykle prawdziwą historią,która mogłaby przydarzyć się każdemu z nas.Ogrom emocji towarzyszy czytelnikowi przez cała lekturę.Dzięki temu czyta się bardzo przyjemnie i lekko.

Jeśli szukacie książki,która zaskoczy Was swoją treścią i odkrywaną przeszłością bohaterów to,ta lektura jest właśnie dla Ciebie.Koniecznie poznajcie i ja przeczytajcie👉Polecam gorąco 👈

Informacje dodatkowe o Potknięcia miłości:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-09-06
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Potknięcia miłości

Kup książkę Potknięcia miłości

Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala0
Okładka ksiązki - Zapach makadamii

Matylda jest bardzo atrakcyjną trzydziestokilkuletnią prawniczką. Prowadzi z narzeczonym kancelarię prawniczą. Jej dzieciństwo kryje jednak dramatyczną...

Basia Urwiska
Anna Wojtkowska-Witala0
Okładka ksiązki - Basia Urwiska

Basia Urwiska to debiut książkowy Anny Wojtkowskiej-Witali, ale nie debiut literacki. W 1995 roku na łamach miesięcznika ?Gospodyni? (nr 9, s. 29) opublikowano...