Drugi sezon serialu Wiedźmin napotyka na problemy z koronawirusem! W sieci krążą kolejne zdjęcia z planu!

Data: 2020-11-10 02:22:44 Autor: Tamer Adas

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu produkcji drugiego sezonu serialu Wiedźmin, które poprzedziły ostatnie problemy obsady i producentów, którzy zdecydowali się ponownie przerwać prace. Powodem jest koronawirus, ponownie atakujący branżę filmowo-serialową. To z resztą nie pierwszyzna dla twórców kolejnej adaptacji Sagi Wiedźmińskiej.

Obrazek w treści

Po pierwszym sezonie serialu Wiedźmin pojawiło się wiele kontrastowych opinii oraz recenzji, wobec których twócy mieli wyciągnąć daleko idące wnioski. Te mamy ujrzeć przy okazji drugiego sezonu, napotykającego ponownie na problemy produkcyjne.

Czytaj takżeNetflix prezentuje bohaterów serialu „Wiedźmin" – Geralta, Ciri i Yennefer

Początek roku nie był przyjazny, przez co rozpoczęcie prac nad kolejnymi odcinkami napotykały na problemy i jak narazie wiele wskazuje, także końcówka nie będzie łaskawa. Powodem po raz kolejny jest wykazanie przez test, zarażenia się koronawirusem przez jedną z osób pracujących na planie. W ich wyniku producenci zdecydowali się zatrzymać cały proces, aby upewnić się, że sytuacja się nie zaogni.

Czytaj także: "Wiedźmin" sezon 2 – wszystkie informacje

To zdarzenie bez dwóch zdań wpłynie na datę premiery, jednakże do niej pozostało jeszcze sporo czasu. Na ten moment jasno sobie musi powiedzieć, że drugi sezon ponownie napotyka na problemy, opóźnienia oraz przesunięcia. Obecna sytuacja na świecie zdecydowanie nie pomaga, w związku z czym nie możemy być pewni, że dokończenie prac na planie przebiegnie bez dalszych komplikacji.

Czytaj także: Netflix potwierdził drugi sezon serialu Wiedźmin! Co o nim wiemy?

Nowe zdjęcia z planu skupiają się tym razem na sporej ilości czarodziejek, mających mieć wyraźny wpływ na losy świata wykreowanego przez Sapkowskiego, nie brakuje postaci powracających oraz głównych bohaterów. Geralt dostojnie przemierza świat na płotce, spotyka się z Yennefer, a ta widziana jest w towarzystwie aktorów wcielających się w Tissaię, Vilgefortza, Stregobora, ba znalazł się nawet aktor wcielających się w Cahira!

Czytaj także: Nowa zbroja Geralta, Ciri w Kaer Morhen i spotkanie z Yennefer na zdjęciach z planu 2. sezonu serialu Wiedźmin Netflixa!

Netflix póki co nie zdradził nam kiedy, choćby mniej więcej, możemy się spodziewać powrotu Geralta, Ciri oraz Yennefer, niewątpliwie aktualne problemy odcisną swoje piętno, przez które termin debiutu znacząco się opóźni. Adaptacja pierwszych powieści wchodzących w skład Sagi Wiedźmińskiejmusi mierzyć się nie tylko z chęcią naprawienia błędów poprzedniego pakietu odcinków, ale także z koronawirusem oraz jego wpływem. 

Na ten moment musimy się uzbroić w cierpliwość, wobec czego warto się zastanowić nad lekturą książek Andrzeja Spakowskiego, być może nie tylko z tego cyklu. Niemniej jeżeli jakimś cudem nie mieliście jeszcze styczności z opowiadaniami i powieściami to być może przyda Wam się poradnik w jakiej kolejności czytać Wiedźmina.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Krew elfów
Andrzej Sapkowski16
Okładka książki - Krew elfów

Konstruując przewrotne i wzruszające opowieści, zebrane w dwóch tomach - "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia", Sapkowski gromadził plejadę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje