Czy istnieje książka "Bestia" Olgi Sawickiej z serialu "Pułapka"?

Data: 2019-09-21 11:52:50 Autor: pobarski

Od września na kanale TVN emitowany jest kolejny sezon kryminalnego serialu Pułapka. Czy istnieje książka Bestia, która stanowi ważny wątek w fabule serialu?

Pułapka Bestia książka Olga Sawicka
fot. x-news.pl / TVN / bezpłatny materiał promocyjny

Serial Pułapka po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów w ubiegłym roku. Była to oryginalna produkcja stacji TVN, która przedstawiała losy pisarki zamieszanej w morderstwo w domu dziecka.

Czytaj także: "Zniewolona" TVP – czy jest książka z historią Katieriny?

Od września na kanale TVN zobaczyć możemy drugi sezon serialu, w którym Agata Kulesza wciela się w rolę Olgi Sawickiej, pisarki kryminałów, opierającej swoje powieści na prawdziwych zdarzeniach.

Pułapka 2 – opis sezonu 2

Tym razem Sawicka zostaje wezwana na świadka w sprawie mordercy, który od lat pozostawał nieuchwytny. Kobieta jest jednym z ważnych elementów śledztwa, bowiem przed laty wydała książkę pt. Bestia,  w której przeanalizowała działalność seryjnego mordercy.

Czytaj także: Będzie książka na podstawie "Pod powierzchnią"

Sawicka nie jest przekonana co do winy oskarżonego mężczyzny, istnieje bowiem prawdopodobieństwo, że ktoś chciał wrobić niewinnego człowieka w zabójstwo i upozorował je zgodnie z modus operandi Bestii.

Niebawem giną kolejne osoby, a na Olgę Sawicką ponownie czyha niebezpieczeństwo. Sprawy z przeszłości dają bowiem o sobie znać…

Bestia Olga Sawicka – czy istnieje książka?

Czy istnieje taka książka jak Bestia Olgi Sawickiej? Niestety, dla fanów serialu mamy przykrą wiadomość. Książka Bestia jest jedynie jednym z elementów scenografii stworzonej na podstawy serialu.

Czytaj także: Mamy zwiastun 2. sezonu „Chyłki"! Kto na ekranie?

Choć na ekranach Agata Kulesza w istocie trzyma okładkę książki Bestia, to książka Olgi Sawickiej nigdy nie istniała. Choć nie można wykluczyć, że w przyszłości się to nie zmieni.

Pułapka – czy jest książka?

Przypomnijmy, że we wrześniu swoją premierę miała książka Pod powierzchnią, która nawiązuje do innego nowego serialu TVN-u. Nie jest wykluczone zatem, że powstanie także i książka Pułapka, przedstawiająca losy Olgi Sawickiej.

Sporo seriali TVN doczekało się książkowych adaptacji, na księgarskich półkach znaleźć możemy chociażby Diagnozę (i drugą część – Diagnoza. Osaczenie) czy książkę Druga szansa, na podstawie serialu o tym samym tytule z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

 Oglądacie Pułapkę? Co sądzicie o serialu?

Adaptację innego hitu TVN, Pod powierzchnią, można kupić poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Manhattan Babilon
Lech Majewski
Manhattan Babilon
Orangeboy. Masz u nas dług
Patrice Lawrence
Orangeboy. Masz u nas dług
Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos;
Nigdy nie będziesz mną
Mały manipulator
Bartosz Sztybor;
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Zabójstwo na cztery ręce
Karolina Morawiecka;
Zabójstwo na cztery ręce
Noc, kiedy umarła
Jenny Blackhurst
Noc, kiedy umarła
Pokaż wszystkie recenzje