Mamy zwiastun 2. sezonu „Chyłki"!

Data: 2019-10-15 21:29:27 Autor: Sławomir Krempa

Już 15. listopada w serwisie player.pl zadebiutuje 2. sezon serialu opartego na powieściach Remigiusza Mroza, poświęconych bezkompromisowej mecenas Chyłce – zapowiedział pisarz w swoim profilu na Facebooku. Już teraz możemy zobaczyć teaser produkcji!

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać Mroza? Przewodnik po seriach książek Remigiusza Mroza

Chyłka sezon 2 zwiastunfot.: TVN

Chyłka: Kasacja – opis serialu i zwiastun

Pracujący w kancelarii Żelazny & McVay prawnicy zajmją się obroną Piotra Langera Juniora (w tej roli Jakub Gierszał), podejrzanego w sprawie o morderstwo. Prokuratura posiadać ma bardzo mocne dowody w tej sprawie, młody Langer spędził podobno aż 10 dni w mieszkaniu z ciałami zamordowanych osób. Wydaje się, że wszyscy wydali wyrok na mężczyznę. Na specjalne żądanie jego ojca, jednego z ważniejszych klientów kancelarii, do sprawy skierowani zostają Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) i jej aplikant, Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy doprowadzą do uniewinnienia chłopaka? I kto w rzeczywistości odpowiada za zabójstwo?

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie – oto przewodnik po serialu

Langerów mieliśmy okazję poznać już w pierwszym sezonie serialu. O ekranizacji Kasacji w formie serialu pisaliśmy już w wakacje Teraz zaś mamy okazję zobaczyć pierwszy teaser serialu:

Chyłka: Kasacja - obsada

W drugim sezonie – podobnie jak w pierwszym – zagrają Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. Pojawią się też nowi aktorzy: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie - recenzja serialu

Chyłka: Kasacja - kiedy premiera? gdzie oglądać?

Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, zanim serial „Chyłka: Kasacja" pojawi się w telewizji, będzie można obejrzeć go w serwisie player.pl Pierwszy odcinek udostępniony został widzom 15. listopada 2019.

Czytaj także: Iluzjonista – nowa książka Remigiusza Mroza! To kontynuacja „Behawiorysty"!

Chyłka: Kasacja - książka

Serial stanowi ekranizację książki Remigiusza Mroza Chyłka: Kasacja. Jeśli chcecie odświeżyć sobie tę lekturę przed obejrzeniem serialu, możecie ją kupić w popularnej księgarni internetowej.

Co ciekawe, inaczej niż w przypadku serialu, powieściowa Kasacja to tom pierwszy historii Joanny Chyłki – zekranizowane wcześniej Zaginięcie stanowiło tom drugi cyklu książkowego. Remigiusza Mroza w ostatnich latach czytają wszyscy. Czytelnicy pokochali go za postać Joanny Chyłki, bezkompromisowej prawniczki, której poczucie humoru i inteligencja robią potężne wrażenie. Miesiąc temu ukazał się Wyrok, będący 10. już tomem cyklu.  Możecie go kupić już w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje