Mamy zwiastun 2. sezonu „Chyłki"!

Data: 2019-10-15 21:29:27 Autor: Sławomir Krempa

Już 15. listopada w serwisie player.pl zadebiutuje 2. sezon serialu opartego na powieściach Remigiusza Mroza, poświęconych bezkompromisowej mecenas Chyłce – zapowiedział pisarz w swoim profilu na Facebooku. Już teraz możemy zobaczyć teaser produkcji!

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać Mroza? Przewodnik po seriach książek Remigiusza Mroza

Chyłka sezon 2 zwiastunfot.: TVN

Chyłka: Kasacja – opis serialu i zwiastun

Pracujący w kancelarii Żelazny & McVay prawnicy zajmją się obroną Piotra Langera Juniora (w tej roli Jakub Gierszał), podejrzanego w sprawie o morderstwo. Prokuratura posiadać ma bardzo mocne dowody w tej sprawie, młody Langer spędził podobno aż 10 dni w mieszkaniu z ciałami zamordowanych osób. Wydaje się, że wszyscy wydali wyrok na mężczyznę. Na specjalne żądanie jego ojca, jednego z ważniejszych klientów kancelarii, do sprawy skierowani zostają Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) i jej aplikant, Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy doprowadzą do uniewinnienia chłopaka? I kto w rzeczywistości odpowiada za zabójstwo?

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie – oto przewodnik po serialu

Langerów mieliśmy okazję poznać już w pierwszym sezonie serialu. O ekranizacji Kasacji w formie serialu pisaliśmy już w wakacje Teraz zaś mamy okazję zobaczyć pierwszy teaser serialu:

Chyłka: Kasacja - obsada

W drugim sezonie – podobnie jak w pierwszym – zagrają Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. Pojawią się też nowi aktorzy: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Czytaj także: Chyłka: Zaginięcie - recenzja serialu

Chyłka: Kasacja - kiedy premiera? gdzie oglądać?

Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, zanim serial „Chyłka: Kasacja" pojawi się w telewizji, będzie można obejrzeć go w serwisie player.pl Pierwszy odcinek udostępniony został widzom 15. listopada 2019.

Czytaj także: Iluzjonista – nowa książka Remigiusza Mroza! To kontynuacja „Behawiorysty"!

Chyłka: Kasacja - książka

Serial stanowi ekranizację książki Remigiusza Mroza Chyłka: Kasacja. Jeśli chcecie odświeżyć sobie tę lekturę przed obejrzeniem serialu, możecie ją kupić w popularnej księgarni internetowej.

Co ciekawe, inaczej niż w przypadku serialu, powieściowa Kasacja to tom pierwszy historii Joanny Chyłki – zekranizowane wcześniej Zaginięcie stanowiło tom drugi cyklu książkowego. Remigiusza Mroza w ostatnich latach czytają wszyscy. Czytelnicy pokochali go za postać Joanny Chyłki, bezkompromisowej prawniczki, której poczucie humoru i inteligencja robią potężne wrażenie. Miesiąc temu ukazał się Wyrok, będący 10. już tomem cyklu.  Możecie go kupić już w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
0
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
Nobliści skandaliści
Sławomir Koper
Nobliści skandaliści
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje