„Bridgertonowie” 3 sezon: udostępniono szczegółowy opis nowej serii!

Data: 2023-02-08 12:23:21 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Ostatnio nie cichnie szum wokół Bridgertonów. Cały czas pojawiają się nowe informacje na temat kostiumowej produkcji Netflixa. Niedawno udostępniono szczegółowy opis trzeciego sezonu! Pojawiły się też pogłoski, na temat tego, o kim będzie opowiadała następna seria!

Obrazek w treści „Bridgertonowie” 3 sezon: udostępniono szczegółowy opis nowej serii! [jpg] fot. Netflix

Bridgertonowie to chętnie oglądany serial kostiumowy inspirowany cyklem romansów historycznych autorstwa Julii Quinn. W każdym sezonie śledzimy historię innego członka rodu Bridgertonów. Pierwsza seria skupiała się na Daphne, następnie mogliśmy lepiej poznać Anthony’ego. Najnowszy sezon opowie o relacji, jaka zrodziła się między Collinem a Penelope!

Bridgertonowie: 3 sezon – co nowego u Collina i Penelope?

Na Twitterze Meghan O’Keefe – redaktorki portalu „Decider”, a także pisarka – pokazała materiały promocyjne związane z kolejnym sezonem serialu Bridgertonowie, które otrzymała od Netflixa. To właśnie tam znalazł się szczegółowy opis trzeciego sezonu serialu Netflixa. Na ulotce widnieją także informacje na temat nadchodzącego spin-offu z uniwersum. Produkcja o królowej Charlotte ma trafić na platformę streamingową już wiosną tego roku!

Z opisu wynika, że Penelope Featherington w końcu przestanie odczuwać sympatię do Collina Bridgertona. Dziewczyna przez wiele lat była w nim zakochana. Jednak teraz, po usłyszeniu mnóstwa lekceważących słów, które padły w finale 2 sezonu, da sobie z nim spokój. To w końcu czas, by znaleźć sobie męża. Preferuje ona takiego mężczyznę, który zapewni jej wystarczającą niezależność, aby mogła kontynuować swoje podwójne życie jako Lady Whistledown. Penny chce się również odciąć od matki i sióstr. 

czytaj również: „Bridgertonowie” 3 sezon: Penelope zachwyca w nowej serii! Informacje o nowym sezonie serialu

Niestety z powodu braku pewności siebie plany dziewczyny spełzają na niczym i wszystko kończy się spektakularną porażką. W tym samym czasie Colin powraca z letnich podróży. Możemy zobaczyć jego nowy wygląd i ogromne pokłady pewności siebie. Mężczyzna jest jednak przygnębiony, kiedy widzi, że Penelope traktuje go z chłodnym dystansem.

czytaj także: „Bridgertonowie” 3 sezon: fabuła stała się zbyt mroczna? Zmiany w scenariuszu mogą opóźnić emisję

Colin pragnie odzyskać przyjaźń dziewczyny. Oferuje jej więc pomoc w zdobyciu pewności siebie i znalezieniu sobie męża. W pewnym momencie lekcje zaczynają działać zbyt dobrze. Wtedy Colin musi się zastanowić, czy jego uczucia do Penelope są tylko i wyłącznie przyjacielskie. Dodatkowo kobiecie będzie coraz trudniej ukrywać swoje alter ego jako Lady Whistledown.

Bridgertonowie – o kim będzie 4 sezon?

W oficjalnym opisie pojawiło się również jedno ciekawe zdanie na temat Eloise. Wcześniej była ona najlepszą przyjaciółką Penelope, teraz jednak, gdy poznała prawdę, wszystko się zmieniło:

Sprawy dla Penelope komplikują się też przez jej rozłam z Eloise, która znalazła nowego przyjaciela w bardzo nieoczekiwanym miejscu. 

Chociaż w trzecim sezonie Eloise zauroczyła się Theo, to jednak, dzięki powieściom Quinn, wiemy, że nie będzie to relacja na dłużej. W książkowym cyklu Eloise zakochuje się w Sir Philipie Crane za sprawą listownej korespondencji. Możliwe więc, że ów tajemniczy przyjaciel z opisu to właśnie Sir Philip. Postać ta pojawiła się już wcześniej w produkcji Netflixa. Poślubił on Marinę, jednak zrobił to ze względu na swojego zmarłego brata, który był ojcem dziecka dziewczyny. 

czytaj również: TikTokerki stworzyły musical „Bridgertonowie”, teraz mają kłopoty

Równocześnie, to nie będzie pierwszy raz, gdy twórcy zmienią kolejność książkowego cyklu. Stało się to już przy okazji trzeciego sezonu. Trzeci tom opowiada o losach Benedicta Bridgertona, a nie Penelope. Możliwe więc, że będziemy musieli dłużej poczekać na jego historię miłosną. Równocześnie trzeba pamiętać, że postać Eloise była ściśle związana z wątkiem Penelope. Fani spekulują, że twórcy będą chcieli zamknąć wątek przyjaciółek i dopiero potem wprowadzić nowe postacie.

Zanim jednak serial będzie miał swoją premierę, to polecamy się zapoznać z książkowym pierwowzorem Julii Quinn, czyli Miłosnymi tajemnicami

Książkę można kupić w księgarniach internetowych:

Tagi: bridgertonowie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
QUINN JULIA3
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Penelope Featherington od zawsze kocha się w przyjacielu swego brata. Lecz czy szara myszka może zwrócić na siebie uwagę rozchwytywanego kawalera? Obserwuje...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje