Quantcast

„Bridgertonowie”: 4 sezon opowie o losach Benedicta?

Data: 2023-03-09 09:18:13 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Birdgertonowie to jeden z najpopularniejszych seriali kostiumowych ostatnich lat. Produkcja zdążyła zebrać spore grono fanów, którzy snują swoje teorie na temat fabuły. Ostatnio pojawiły się plotki dotyczące wątku Benedicta. 

Obrazek w treści fot. Netflix

Bridgertonowie to kostiumowa produkcja, która powstał na bazie cyklu romansów historycznych autorstwa Julii Quinn. Każdy sezon opowiada o innym Bridgertonie. Pierwsza seria przedstawiała losy Daphne, następnie twórcy skupili się na Anthonym. I chociaż wiemy, że najnowszy sezon opowie o Colline, to jednak fani już zastanawiają się co dalej! 

Bridgertonowie – zmiany w 4 sezonie serialu?

Początkowo wydawałoby się, że właśnie trzeci sezon zostanie poświęcony Benedictowi. Jego historię poznajemy w trzecim tomie serii. Twórcy zdecydowali się jednak zmienić kolejność książkowego cyklu i skupić się najpierw na wątku Collina i Penelope. Trzeba pamiętać, że napięcie między tymi bohaterami było budowane od pierwszego sezonu.

Fani więc zaczęli się zastanawiać, o kim będzie czwarta seria. Jedno zdanie z oficjalnego opisu trzeciego sezonu serialu wywołało niemałe poruszenie. Możemy przeczytać, że Eloise znalazła przyjaciela w nieoczekiwanym miejscu. Wiele osób uważa to za jasny sygnał oznaczający, że wątek Eloise rozpocznie się właśnie w trzeciej serii i otrzyma swoje rozwiązanie w czwartej.

Serwis CBR ma jednak na ten temat inne zdanie na temat czwartego sezonu Bridgertonów. Według teorii wysuwanych przez zagranicznych dziennikarzy, minie znacznie więcej czasu, zanim historia Eloise dojdzie do skutku. Twórcy musieliby zapełnić wiele luk fabularnych, zamiast tego podkreślają, że w czwartym sezonie to Benedict może otrzymać ważny wątek. Zwłaszcza że pod koniec drugiej serii zrezygnował on ze szkoły artystycznej, co wydaje się punktem zwrotnym w jego życiu. Dziennikarka CBR, Shelby Elpers, jest zdania, że to właśnie jego historię poznamy najpierw, a nie historię Eloise. 

Bridgertonowie – kolejny sezon wkrótce

Na ten moment nie wiadomo więc, o kim będzie opowiadał czwarty sezon produkcji. Na premierę trzeciej serii trzeba jeszcze zaczekać kilka miesięcy. W świecie Bridgertonów jednak cały czas coś się dzieje! Już niedługo na Netflixie pojawi się spin-off serialu zatytułowany Królowa Charlotta. Pierwsze informacje na temat tej produkcji pojawiły się w kwietniu zeszłego roku. Zdjęcia natomiast zakoczyły się we wrześniu 2022 roku.

Jeśli chcielibyście szybciej poznać losy Benedicta Bridgertona to koniecznie musicie sięgnąć po Propozycję dżentelmena autorstwa Julii Quinn. Ta część skupia się właśnie na Benedictie i Sophie, którzy po raz pierwszy spotkali się na balu maskowym. Od pierwszych między nimi iskrzyło. Dziewczyna jednak nie zdradziła Bridgertonowi swojego imienia. On mimo tego będzie chciał ją odszukać.

Książkę można kupić w księgarniach internetowych:

źródło: cbr.com
Tagi: bridgertonowie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Propozycja dżentelmena
Julia Quinn2
Okładka książki - Propozycja dżentelmena

Czy ona przyjmie jego propozycję zanim wybije północ? Sophie Beckett nigdy nawet nie marzyła, że weźmie udział w słynnym balu maskowym lady Bridgerton...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje