Bridgertonowie zostaną zaadaptowani do randkowego show 

Data: 2021-07-08 13:37:37 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Popularna seria książek Julii Quinn zostanie zaadaptowana do… telewizyjnego programu, w którym uczestnicy poszukują miłości.

Obrazek w treści Bridgertonowie zostaną zaadaptowani do randkowego show  [jpg]

  • Amerykański serwis planuje zrealizować randkowe show na podstawie cyklu książek Julii Quinn. 
  • To kolejna adaptacja cyklu Bridgertonowie.
  • Serial Netflixa doczeka się kontynuacji w postaci kolejnych sezonów.

Amerykańska platforma Peacock złożyła zamówienie na realizacje programu randkowego, który oparty będzie na książkach Julii Quinn Bridgertonowie. To kolejna, po serialu Netflixa, adaptacja powieści opowiadających o angielskich arystokratach. 

Bridgertonowie w postaci randkowego show 

Peacock, amerykański serwis streamingowy, złożył zamówienie na realizację programu w stylu randkowego show, którego fabuła miałaby nawiązywać do książek Julii Quinn oraz serialu Bridgertonowie, ubiegłorocznego hitu Netflixa. 

Czytaj także: Będzie polska wersja kultowego „The Office”

Według pomysłu stacji, w programie przedstawione zostaną losy bohaterki, która będzie poszukiwała swojego księcia z bajki. Na mężczyzn czekać będzie niemałe zadanie – najpierw zostaną przewiezieni do angielskiej rezydencji, gdzie - zachowując dworskie maniery – będą musieli zabiegać o serce wybranki. Po drodze przyjedzie im współzawodniczyć z innymi kandydatami, m.in. w konkursach związanych z łucznictwem, kajakarstwem czy… pisaniem odręcznych listów miłosnych. 

Kluczowe będzie utrzymanie klimatu Bridgertonów, który zachwycił widzów na całym świecie za sprawą serialu Netflixa Shondy Rhimes. 

Netflix planuje kolejne sezony serialu 

Pierwszy sezon serialu Bridgertonowie na podstawie książki Mój książę Julii Quinn zadebiutował na Netflixie w drugiej połowie 2020 roku i stał się wielkim hitem na internetowej platformie streamingowej. Wkrótce po premierze Netflix zapowiedział, że planuje kolejny sezon serialu. 

Czytaj także:  Bridgertonowie od Netflixa, nawet w ośmiu sezonach? Twórcy serialu mają takie plany

Wraz z kolejnymi doniesieniami o adaptacji Bridgertonów, pojawiają się także kolejne skandale związane z realizacją produkcji. Przed kilkoma tygodniami media na całym świecie informowały o odejściu z serialu jednego z kluczowych aktorów – Regé-Jean Page. 

Premiera drugiego sezonu Bridgertonów zaplanowana została na 2021 rok. Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery nowej transzy produkcji Netflixa. 

Bridgertonowie – wielotomowy cykl Julii Quinn 

Serial i potencjalne randkowe show powstaje dzięki pomysłowi Julii Quinn, amerykańskiej autorki, która przed laty zadebiutowała z jedną z pierwszych powieści opowiadających o angielskich książętach. Obecnie cykl liczy już kilkanaście tomów i znany jest na całym świecie, także i w Polsce. 

W 2020 roku w księgarniach ukazało się wznowienie cyklu Bridgertonowie. Na rynku pojawiła się książka Mój książę, która stanowi pierwszy tom z cyklu.

Publikację w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mój książę
Julia Quinn7
Okładka książki - Mój książę

Daphne Bridgerton jest urocza i inteligentna, z jakiegoś powodu jednak mężczyźni traktują ją tylko jako przyjaciółkę i nie widać wokół niej...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje