Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku

Data: 2022-08-29 13:03:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Końcówka sierpnia oraz początek września 2022 roku to okres, gdy na telewizyjne anteny powracają popularne programowe tasiemce oraz propozycje, które wielu odstraszają. Niemniej nie zabraknie w tym czasie także filmów, które swoją jakością z pewnością zachwycą wielu widzów. Na co warto zwrócić uwagę od 29 sierpnia do 4 września 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Peter Geo on Unsplash

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 29 sierpnia do 4 września 2022 r.?

Co w tv pojawi się w ten poniedziałek, 29 sierpnia 2022 roku?

Ostatnie kilka dni sierpnia otworzy Egzekutor, klasyk kina science-fiction z 1996 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Ponadto po raz kolejny wyemitowane zostanie Osaczony, historia policyjnego negocjatora Jeffa Talley'a! Fani polskiej klasyki będą mogli ponownie zobaczyć Vinci Juliusza Machulskiego, a także Thelmę i Lousie, oscarową historię Ridley'a Scotta o podróży dwóch przyjaciółek.

 

We wtorek, 30 sierpnia 2022 w telewizji znów zobaczymy...

30 sierpnia będzie ostatnim tak intensywnym filmowo dniem w sierpniu, oferując widzom okazję do zaznajomienia się z licznymi propozycjami, które zapewnią Wam lekką rozgrywkę oraz poruszające serce doznania.

 

Środa 31 sierpnia z trzema mocnymi opowieściami...

W środku tygodnia, będziemy mogli zobaczyć Azyl, filmową historię rodziny Żabińskich, którzy ukrywali Żydów przed Niemcami. Ponadto w akcji będziemy mogli ujrzeć Conana Barbarzyńcę z 2011 roku z Jasonem Mamoą w roli tytułowego wojownika. W telewizji wyemitowana zostanie także Diana z 2013 roku, opowieść o dramatycznych losach księżnej Walii.

 

Czwartek, 1 września 2022 r. – co zobaczymy w tv?

Pierwszy czwartek w telewizji stać będzie pod znakiem Kuriera, filmowej opowieści o części losów Jana Nowaka-Jeziorańskiego, skupiając się na roku 1944. Fani komedii będą mogli zapoznać się z francuskim Wszystko zostanie w rodzinie, przenosząca trudne relacje rodzinne do... Brazylii! To jednak nie koniec, ponieważ w telewizji pokaże się także Ryan Reynolds z Na pewno, być może.

 

Niezwykle spokojny piątek, 2 września to czas...

Najbliższy czwartek będzie wyjątkowo filmowo spokojny, a widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie ceniony melodramat Notting Hill.

 

Sobota, 3 września 2022 r. w telewizji zapewni nam...

W nadchodzącą sobotę wyemitowana zostanie spora ilość filmów, które zadowolą wielu widzów. Tym bardziej warto sprawdzić, co i gdzie zostanie pokazane...

 

Jak filmowo zakończy się tydzień od 29 sierpnia do 4 września 2022?

Nadchodząca niedziela będzie kolejnym spokojnym okresem, gdy w telewizji powrócą trzy znane i cenione propozycje. Pierwszą z nich będzie klasyczny Vabank 2, czyli riposta, kolejna odsłona cenionego tekstu, która nie poradziła sobie równie skutecznie co oryginał. W telewizji pojawi się także Księgowy o introwertyku o mrocznej, zabójczej twarzy, a także Fani Harry'ego Pottera będą mogli przypomnieć sobie Kamień filozoficzny, pierwszą odsłonę, która otworzyła całe filmowe uniwersum.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje