W lutym premiera nowej książki Mroza? To kontynuacja „Chóru zapomnianych głosów”

Data: 2020-01-22 09:43:37 Autor: pobarski

Jeśli narzekacie na zbyt małą liczbę premier, to mamy dla Was dobrą wiadomość – prawdopodobnie już niebawem na rynku ukaże się kolejna książka Remigiusza Mroza. Będzie to kontynuacja Chóru zapomnianych głosów.

Obrazek w treściFot. Bartosz Krupa/East News / x-news.pl

Jeśli lubicie książki Remigiusza Mroza, ta wiadomość jest właśnie dla was. Prawdopodobnie już w lutym przeczytamy kolejną nową książkę pisarza! Tym razem będzie to jednak kontynuacja wydanej po raz pierwszy parę lat temu powieści Chór zapomnianych głosów. Nowy tom nosi tytuł Echo z otchłani.  

Kiedy premiera i co wiadomo o książce?  

Chór zapomnianych głosów – opis

W pierwszej części z serii Remigiusz Mróz przedstawia czytelnikom historię Håkona Lindberga. Mężczyzna budzi się na statku kosmicznym Accipiter z kriogenicznego snu, jednak odzyskuje świadomość zdecydowanie zbyt wcześnie.

Okazuje się, że na pokładzie statku nie ma nikogo poza nim i nawigatorem, a reszta współpasażerów zginęła na skutek brutalnej rzezi, po które pozostały tylko zmasakrowane, martwe ciała.

Lindberg i nawigator są jedynymi osobami, które przeżyły. I to na nich spoczywa zadanie odkrycia prawdy związana z tym, co naprawdę wydarzyło się na statku. Jednak czy powinni ufać sobie nawzajem i czy na kosmicznym okręcie naprawdę pozostali tylko oni, czy może czai się prawdziwy zabójca?

Echo z otchłani – informacje o książce

Po raz pierwszy Chór zapomnianych głosów ukazał się nakładem wydawnictwa Genius Creations w 2014 roku. Od tego czasu doczekał się powtórnego wydania nakładem Wydawnictwa Poznańskiego. To właśnie to wydawnictwo odpowiedzialne ma być także za kolejny tom z serii.

Jak wiadomo, prace nad książką trwały od dawna. Już w 2015 roku Remigiusz Mróz przyznawał, że pracuje nad drugą częścią Chóru zapomnianych głosów. Wówczas miał też już redagować książkę. A jednak tytuł potrzebował aż 5 lat, by wreszcie móc pojawić się na księgarskim rynku.

Echo z otchłani – opis książki

Wiemy już, o czym opowie Echo otchłani. Zapowiedź książki pojawiła się już w wielu księgarniach internetowych. Udostępniono jej okładkę i opis.

W nowej powieści powrócą Håkon Lindberg, Dij Udin Alhassan i Ellyse.

Ziemia wygląda zupełnie inaczej niż ta, którą znamy. Jest niemal całkowicie opustoszała, skrajnie nieprzyjazna wszelkim przejawom życia. Zamieszkują ją wyłącznie najtwardsi ludzie. Wielka katastrofa zniszczyła planetę. Co jednak dokładnie się wydarzyło? I czy niebezpieczeństwo minęło?

ISS Kenedy wraca. W okolicy znajduje statki Ara Maxima. Czas na rekonstrukcję ludzkości. Jednak jak do tego doprowadzić? Kto ma dowodzić? Czy wróg nie powróci? Być może na pytania te pomoże odpowiedzieć obcy, znajdujący się na pokładzie statku Lindberga. Ale czy będzie chciał współpracować? 

Echo z otchłani – kiedy premiera

Wreszcie pojawiła się planowana data premiery Chóru zapomnianych głosów 2 – książka ma pojawić się 12 lutego 2020 roku. Książka pojawiła się też już w przedsprzedaży w kilku popularnych księgarniach internetowych.

Remigiusz Mróz – nowe książki 2020

Chociaż nowy rok dopiero się rozpoczął, Remigiusz Mróz nie próżnuje i zdążył zapowiedzieć nowe premiery. 29 stycznia swoją premierę mieć będzie drugi tom z cyklu o Sewerynie ZaorskimGłosy z zaświatów. Książki z tego cyklu mają zostać także zekranizowane przez Canal+.

Poradnik, w jakiej kolejności można czytać książki Remigiusza Mroza znajdziecie w przygotowanym przez nas materiale.

Echo z otchłani – gdzie kupić

Książkę kupić można w sprzedaży w kilku popularnych księgarniach internetowych: Empik.com, Livro.pl oraz Taniaksiazka.pl. Bliżej premiery, książka dostępna będzie także w poniższych księgarniach:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Echo z otchłani
Remigiusz Mróz0
Okładka książki -  Echo z otchłani

Echo z otchłani to od dawna wyczekiwana kontynuacja powieści science-fiction "Chór zapomnianych głosów". Autor pierwszy raz opracował swoją...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Warstwy
Marta Szloser
Warstwy
Pokaż wszystkie recenzje