Gerard Edling powraca. Nowa książka Remigiusza Mroza "Ekstremista"

Data: 2021-04-27 13:05:36 Autor: Patryk Obarski

Remigiusz Mróz zapowiedział premierę nowej książki. Chodzi o kontynuację cyklu z Gerardem Edlingiem. Premiera najnowszej powieści zaplanowana została na maj 2021 roku. 

Obrazek w treści

We wtorek, 27 kwietnia Remigiusz Mróz zapowiedział wydanie najnowszej książki - Ekstremista. Nowa publikacja kontynuować będzie historię opowiedzianą w książkach Behawiorysta i Iluzjonista

Ekstremista - o czym jest książka

Kolejne śledztwo Gerarda Edlinga. Tym razem czas na prawdziwy wyścig z czasem, w którym stawką jest ludzkie życie

Młoda dziewczyna, mająca właśnie przystąpić do matury, znika niemal bez śladu. Pozostaje po niej tylko karta tarota, na której widnieje znak sprawiedliwości. Bliscy nie planują zgłaszać zaginięcia policji - maturzystka podobno wiele razy zapowiadała, że w końcu ucieknie z domu, sprawiała też poważne problemy.

Czytaj także: Remigiusz Mróz z prezentem na dzień kobiet. Zapowiada „Afekt” 

Ale Małgorzata Rosa, opolska dziennikarka, ma poważne podejrzenia, że cała sprawa ma drugie dno. W sieci wrze o kartach tarota, które mogą mieć związek z niedawnym śledztwem Gerarda Edlinga. Małgorzata wie, że musi zwrócić się do niego o pomoc. Problem w tym, że Gerard nie chce jej znać. 

Ekstremista – kiedy premiera

Remigiusz Mróz poinformował swoich fanów, że premiera Ekstremisty będzie miała miejsce 19 maja 2021 roku. Można przypuszczać, że oprócz książki w tradycyjnej formie, niedługo po premierze tytuł dostępny będzie także w formie elektronicznej – np. mobi, epub czy pdf.

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać Mroza? Przewodnik po seriach książek Remigiusza Mroza

Warto podkreślić, że czytelnicy znajdą e-book od razu w popularnych serwisach, w których czytać można e-booki w ramach comiesięcznego abonamentu - Legimi i Empik Go. 

Ekstermista - gdzie kupić przedpremierowo? 

Wraz z informacją o premierze książki, autor poinformował o jej preorderze. Książkę przedpremierowo kupić można w księgarni internetowej Empik.com w specjalnej promocyjnej cenie

Oprócz tego najnowszą książkę Remigiusza Mroza kupić będzie można w innych popularnych księgarniach internetowych:

Remigiusz Mróz – jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy

Remigiusz Mróz w Polsce cieszy się niebywałą popularnością. Od 2019 roku w badaniach czytelnictwa prowadzonych przez Bibliotekę Narodową znajduje się w ścisłej czołówce najczęściej czytanych w Polsce autorów, wyprzedzając noblistkę Olgę Tokarczuk i Stephena Kinga.

Mróz tworzy powieści kryminalne, political fiction, thrillery, kryminały historyczne. Czytelnicy najchętniej sięgają po serię o Joannie Chyłce, na podstawie której powstał serial dla platformy Player.pl i TVN. Popularne są także trylogia Parabellum, pentalogia o Wiktorze Forście,  dylogia o Damianie Wernerze, seria o Sewerynie Zaorskim, cykl W kręgach władzy, trylogia z Wysp Owczych.

Niedawno autor poinformował, że wkrótce player.pl zrealizuje kolejny serial na podstawie jego książki - będzie to adaptacja cyklu o Gerardzie Edlingu

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ekstremista
Remigiusz Mróz1
Okładka książki - Ekstremista

Gerard Edling powraca! 19 maja czytelnicy po raz kolejny spotkają się z nim i z opolską dziennikarką, Małgorzatą Rosą. Tym razem zmierzą się oniz...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pokaż wszystkie recenzje