Nowa książka Remigiusza Mroza. „Głosy z zaświatów" to kontynuacja „Listów zza grobu"

Data: 2020-01-08 13:21:09 Autor: Sławomir Krempa

Już 29 stycznia w księgarniach pojawi się nowa książka Remigiusza Mroza - Głosy z zaświatów! To kontynuacja powieści Listy zza grobu, otwierającej cykl o patomorfologu Sewerynie Zaorskim

Remigiusz Mróz, popularny autor kryminałów i thrillerów pochodzący z Opola, w tym popularnej serii o Joannie Chyłce (trzeci sezon serialu Chyłka, opartego na niej, powinien trafić na ekrany telewizyjne jesienią tego roku) poinformował właśnie na Facebooku, że wydaje kolejną książkę. Są to Głosy z zaświatów – kontynuacja wydanych w 2019 roku bestsellerowych Listów zza grobu.

Czytaj także: Będzie ekranizacja Listów zza grobu Remigiusza Mroza

Listy zza grobu opowiadały o Sewerynie Zaorskim, który po latach powrócił do niewielkiej miejscowości Żeromice, by zostać patomorfologiem w nowoczesnym zakładzie szpitala. Krótko po tym w rodzinnym domu swojej koleżanki, który kupił, odnalazł materiały mogące rzucić nowe światło na sprawę śmierci ojca Kai Burzyńskiej. Powieść okazała się spory sukcesem – choć fabuła była raczej odległa od rzeczywistości, to pozostawała spójna i atrakcyjna dla czytelników. Pisaliśmy o tym w recenzji książki Listy zza grobu.

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać książki Remigiusza Mroza?

Głosy z zaświatów – opis książki

O czym jest 2 część Listów zza grobu? Seweryn Zaorski pracuje w zakładzie patomorfologii w Żeromicach. Jego życie musi wrócić na właściwe tory. Ale trudno o to, gdy trafia mu się sprawa tak bolesna. Do zakładu trafiają kolejne ciała małych dzieci. Nikt nie wie, dlaczego umierają, nie ma żadnych śladów, które potwierdzałyby, że zostały zamordowane. Ale taki zbieg okoliczności wydaje się niemożliwy. Seweryn musi rozwiązać tę zagadkę. Tylko on może przemówić w imieniu niewinnych ofiar.

Czytaj także: Wkrótce ekranizacja Behawiorysty Remigiusza Mroza

Z kolei Kaja Burzyńska, której Seweryn pomógł niegdyś rozwiązać zagadkę listów, które co roku otrzymywała od zmarłego przed laty ojca, zmaga się z coraz większymi komplikacjami w zakresie życia rodzinnego, wciąż nękają ją również wyrzuty sumienia. 

Głosy z zaświatów – kiedy premiera?

Głosy z zaświatów, czyli Listy zza grobu 2, swoją premierę mieć będzie już pod koniec stycznia. Powieść Głosy z zaświatów ukaże się w księgarniach za niecały miesiąc, dokładnie 29. stycznia 2020.

Głosy z zaświatów – gdzie kupić?

Książkę możecie kupić w przedsprzedaży w Empiku – KLIK!

Jest ona również dostępna w innych popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Głosy z zaświatów
Remigiusz Mróz1
Okładka książki - Głosy z zaświatów

Seweryn Zaorski niedawno przyjechał do malutkich Żeromic, by zostać patomorfologiem w tutejszym szpitalu i na nowo ułożyć sobie życie. Niestety, nie jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo