Quantcast

„Heaven in Hell” – zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji twórców 365 dni

Data: 2022-08-07 17:01:58 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Agencja Ekipa udostępniła właśnie pierwszy pełny zwiastun Heaven in Hell. Erotyczna produkcja już wcześniej wzbudzała sporo emocji. Teraz, po premierze trailera, w sieci wręcz zawrzało! Czego możemy się spodziewać po filmie twórców 365 dni

Obrazek w treści fot. Dawid Klepadło

Heaven in Hell to produkcja Monolith Films, o której mogliśmy usłyszeć przed kilkoma miesiącami. Prace na planie odbywały się w malowniczej Juracie, a konkretnie na Helu. Tam też przez cały sierpień trwa wernisaż na temat filmu. Wystawa została okraszona hasłem: „Historia magicznej miłości, która nie miała prawa się zdarzyć”.

Heaven in Hell – pierwszy oficjalny zwiastun

Heaven in Hell to polska produkcja w części sfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Opowiada o romansie między dojrzałą, ustatkowaną kobietą a młodym mężczyzną. Między nimi jest piętnaście lat różnicy i sporo chemii oraz rodzące się uczucie. Będą mieli do pokonania sporo przeszkód, by móc w końcu być razem. Czy im się to uda?

Zapowiedź można obejrzeć poniżej: 

Na zwiastunie widzimy Maxa (Simone Susinna) i Olgę (Magdalena Boczarska), którzy skaczą na spadochronie, spacerują, czy oddają się miłosnym uniesieniom. Główna bohaterka samotnie wychowuje nastoletnią córkę (w tej roli Katarzyna Sawczuk). Dziewczyna nie chce, by jej matka wdawała się w relację z dużo młodszym mężczyzną. Ma pretensje zarówno do Maxa, jak i Olgi. Trailer pokazuje także urywki filmu z udziałem Sebastiana Fabijańskiego oraz Janusza Chabiora.

Simone Susinna o swojej roli w Heaven in Hell

Heaven in Hell to film, na który czekają wszyscy fani 365 dni. W jednej z głównych ról pojawi się Simone Susinna. Polscy widzowie mogli go poznać właśnie dzięki udziałowi w ekranizacji cyklu książek Blanki Lipińskiej. Zagrał on w filmie 365 dni: Ten dzień, a już niedługo ponownie będzie można go zobaczyć w roli Nacho. Kolejne 365 dni ma skupić się na trójkącie miłosnym między Massimo, Laurą, a Nacho właśnie. 

Może Cię zainteresować także: 

Aktor w wywiadzie dla WP wspomniał o tym, że dzięki roli w filmie 365 dni Polska stała się jego drugim domem. Chce się jeszcze bardziej doszkolić w zakresie aktorstwa, dlatego planuje naukę w szkole filmowej i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Jeśli chodzi o jego udział w Heaven in Hell, czuje się on całkiem naturalnie jako Max: 

[...] w Maxie jest wiele z prawdziwego Simone. A to najlepsza sytuacja dla mnie, pewnie dla każdego aktora, gdy może wprowadzić do filmu trochę samego siebie. 

Dodaje, że jego postać pełna jest niespodzianek i trudna do rozgryzienia: 

[Max] uwielbia sporty ekstremalne. Surfuje, jeździ na motocyklach, skacze ze spadochronem. Żyje najprawdziwszą wolnością. Cieszy się każdą chwilą, ale nie ma swojego stałego miejsca na świecie. Wtedy poznaje Olgę [...] i wszystko się w jego życiu zmienia. Zaczyna się zakochiwać…

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z filmu:

Tagi: Heaven in hell,
Galeria:
zdjęcie  „Heaven in Hell” – zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji twórców 365 dni nr. 88
zdjęcie  „Heaven in Hell” – zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji twórców 365 dni nr. 89
zdjęcie  „Heaven in Hell” – zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji twórców 365 dni nr. 91

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska11
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje