Zupełnie nowa książka Remigiusza Mroza! „Inne tonacje ciszy"

Data: 2023-11-22 14:40:41 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Remigiusz Mróz ogłosił wydanie nowej powieści. Tym razem będzie to książka, która nie jest powiązana z żadną z dotychczasowych serii polskiego pisarza. Nie jest to więc kolejny tom serii o Sewerynie Zaorskim ani nowa odsłona Chyłki. Nowa powieść opolskiego pisarza nosi tytuł Inne tonacje ciszy, a w księgarniach pojawi się na początku grudnia. 

Inne tonacje ciszy grafika promująca książkęfot. kadr ze spotu promującego książkę

Zapowiedziana w środę w południe książka Remigiusza Mroza to historia związana z przedmiotem dziś zapomnianym – kasetą magnetofonową! 

Inne tonacje ciszy – opis 

O czym jest najnowsza książka Remigiusza Mroza? Punktem wyjścia jest zapomniana kaseta magnetofonowa. Główna bohaterka książki, Aspen Wakefield, myślała, że jest gotowa na to, co czeka ją w college'u. Niestety, już pierwszy dzień zmienił wszystko – potężna półciężarówka wbiła się w samochód, którym jechała. W wypadku zginęła jej matka, straciła też wszystko, co dotychczas udało jej się osiągnąć.  

Może zainteresować cię także:

Gdy Aspen Wakefield obudziła się w szpitalu, okazało się, że czuwa przy niej chłopak, którego nie kojarzyła. Nie znała jego imienia, nigdy go nie spotkała, nie wie, jak znalazł się w sali, w której leżała. Miała za to przekonanie, że – jak się później okazało – Grayson Joyce wniesie w jej życie wyłącznie problemy. Duże problemy. O tym, jak dalej potoczą się ich losy, przeczytamy w nowej książce Remigiusza Mroza

Inne tonacje ciszy – kiedy premiera? 

Premiera Innych tonacji ciszy zaplanowana została na pierwsze dni grudnia. Do księgarń książka trafi 6.12.2023 r. Już teraz dostępna jest ona w przedsprzedaży w księgarniach internetowych. Książka Inne tonacje ciszy już teraz dostępna jest na empik.com.

Inne tonacje ciszy – nowa książka Remigiusza Mroza

Nowa powieść Remigiusza Mroza pojawi się w księgarniach kilka tygodni po premierze książki Światła w popiołach i Zarzutu — siedemnastej odsłony bestsellerowego prawniczego cyklu o Joannie Chyłce. Oprócz tych książek, w tym roku czytelnicy mogli sięgnąć po Widmo Brockenu, czyli kolejną część wysokogórskiej serii o Wiktorze Forście, książkę Langer wydaną poza serią o Joannie Chyłce, choć z udziałem głównego przeciwnika prawniczki a także Kabalistę – kolejną powieść o Gerardzie Edlingu

W serii o Sewerynie Zaorskim ukazały się powieści Listy zza grobu (w maju 2019 roku), Głosy z zaświatów (początek 2020 roku), Szepty spoza nicości (styczeń 2021) oraz Obrazy z przeszłości (maj 2022). 

Inne tonacje ciszy - książka

Książkę Inne tonacje ciszy – już wkrótce – kupić będzie można także poprzez tabelę cenową poniżej:

Tagi: literatura,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inne tonacje ciszy
Remigiusz Mróz4
Okładka książki - Inne tonacje ciszy

Czy kaseta magnetofonowa, o której wszyscy zapomnieli może coś zmienić? Perfidny los zaskakuje Aspen Wakefield. Dziewczyna wierzyła, że dobrze nastawiła...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje