Wiedźmin 3 - część 2 - mamy zwiastun! "Nigdy się nie rozstaniemy"

Data: 2023-07-13 16:16:51 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Netflix opublikował zwiastun nadchodzącej 2 części 3 sezonu Wiedźmina. Nowe odcinki najnowszego sezonu ekranizacji popularnych powieści spod pióra Andrzeja Sapkowskiego zobaczymy pod koniec miesiąca na popularnej platformie.

Kadr z 3 sezonu serialu Wedźmin

W czwartek Netflix opublikował pierwszy zwiastun nadchodzącej 2 części 3 sezonu Wiedźmina. W materiale wideo zobaczyć można odtwórców głównych ról w nowym sezonie serialu, w tym występującego po raz ostatni w roli Geralta z Rivii Henry'go Cavilla.

Wiedźmin 3 sezon 2 część - zwiastun

Przypomnijmy, że z pierwszymi odcinkami nowego, 3 sezonu mieliśmy okazję zapoznać się przed kilkoma tygodniami. Miesiąc po premierze części 1 serialu, na Netfliksie pojawi się 2 część Wiedźmina, którego zapowiedź ujawniono w czwartkowe popołudnie.

Poniżej zobaczyć można zwiastun produkcji:

Udostępniony zwiastun trwa łącznie dwie minuty i stanowi zapowiedź tych odcinków Wiedźmina, które na Netfliksie pojawią się 27 lipca. W zwiastunie promującym serial zobaczyć można m.in. Geralta walczącego z przeciwnikami na miecze. Bohater wyznaje w jednej ze scen: 

Zbyt wiele przeszliśmy. Nie porzucę cię.

Przypomnijmy, że to ostatni sezon, w którym w roli głównej zobaczymy Henry'ego Cavilla. To jednak niejedyne kontrowersje wokół najnowszego sezonu serialu inspirowanego popularnymi polskimi książkami fantasy. Wcześniej w mediach gorąco zrobiło się, gdy ujawniono, że w nowe części Wiedźmina filmowcy skupią się m.in. na romantycznej relacji Jaskra z księciem Radowidem.

Wiedźmin 3 sezon 2 część już wkrótce

Pod koniec czerwca na Netflix zadebiutował 3 sezon serialu. Z tego powodu, że serial podzielono na dwie części, na początek widzowie mogli zobaczyć tylko pięć pierwszych odcinków nowego Wiedźmina. Brakujące odcinki stanowiące dopełnienie 3 sezonu Wiedźmina pojawią się dopiero pod koniec tego miesiąca.

Najnowszy sezon serialu od Netfliksa miał być wyjątkowy z kilku względów. Zarówno widzowie, jak i recenzenci sporą uwagę zwracali przede wszystkim na to, jak poprowadzone zostaną wątki fabularne. Nie było bowiem tajemnicą, że w zaplanowanym już 4 sezonie Wiedźmina zamiast dotychczasowego odtwórcy tytułowej zobaczymy Liama Hemswortha. Filmowcy zapewniali także, że nowa seria znacznie bardziej niż poprzednie inspirowana będzie literaturą — książkami spod pióra Andrzeja Sapkowskiego. Czy to się udało? Ocenić przyjdzie nam wraz z premierą ostatnich odcinków transzy, które na platformie pojawią się za niecałe dwa tygodnie.

Czas pogardy - książka

Tymczasem zachęcamy do lektury powieści Andrzeja Sapkowskiego. Przygody z Wiedźminem warto rozpocząć od powieści Sezon Burz, zaś trzeci sezon serialu w głównej mierze inspirowany jest książką Czas pogardy. Ostatnią z wymienionych powieści kupić można w popularnych księgarniach internetowych poniżej: 

Tagi: wiedźmin,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Czas pogardy
Andrzej Sapkowski16
Okładka książki - Czas pogardy

Świat Ciri i wiedźmina ogarniają płomienie.Nastał zapowiadany przez Ithlinne czas miecza i topora. Czas pogardy. A w czasach pogardy na powierzchnię...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje