Popularni polscy pisarze z wielkanocnymi życzeniami

Data: 2019-04-22 11:12:35 Autor: pobarski
News - Popularni polscy pisarze z wielkanocnymi życzeniami

Dziś 22 kwietnia, czyli wielkanocny poniedziałek. To ostatni państwowy świąteczny dzień wolny, a tym samym – dla wielu – ostatni dzień świętowania Zmartwychwstania Pańskiego. Z okazji Wielkanocy polscy pisarze postanowili złożyć swoim czytelnikom życzenia.

Wiosennych, pełnych miłości i nadziei, także tej przez duże ,,N" – to swoim czytelnikom życzy Krystyna Mirek, popularna polska autorka książek obyczajowych i literatury kobiecej. Mirek swoje życzenia opublikowała wraz z postem promującym najnowszą książkę – Na strunach światła.

Marek Krajewski – autor m.in. Erynie, którą ekranizować ma TVP i Netflixa – na swoim profilu na Facebooku napisał: Niech te Święta Wielkanocne będą dla Państwa czasem dobrych duchowych przeżyć i świętego spokoju!

Wojciech Chmielarz, który ostatnio kojarzony jest ze swoją serią z Jakubem Mortką (Podpalacz, Cienie, Żmijowisko) postanowił życzyć wszystkim czytelnikom… smacznego jajka!

Tymczasem Blanka Lipińska – autorka popularnych erotyków 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni opublikowała na Instagramie nieco bardziej nietypowy wpis. Napisała: […] dla mnie chodzi wyłącznie o to, że wiem iż zobaczę wszystkich swoich bliskich razem ❤️ Będziemy mieli okazje pogadać, pośmiać się i najeść 😋 Nadrobimy czas, którego nie mamy na co dzień. / Życzę Wam byście mieli ten czas, byście się nim cieszyli i byli za niego wdzięczni.

Nie zabrakło także życzeń jednej z najpopularniejszych par ostatnich miesięcy. Katarzyna Bonda (m.in. Pochłaniacz) i Remigiusz Mróz (Listy zza grobu, Ekspozycja, Wotum nieufności) pojawili się na wspólnej fotografii zamieszczonej na Instagramie autora z Opola. Mróz zamieścił też opis: Życzymy Wesołych Świat! Dużo radości i spokoju na zmianę, coby było ciekawie. ;) Ale przede wszystkim pogodnego odpoczynku! (My tymczasem zamiast czynić przygotowania, piszemy – czyli wszystko w normie).

Jacy pisarze składali też życzenia? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Wariat na wolności. Autobiografia
Wojciech Eichelberger;
Wariat na wolności. Autobiografia
Pokaż wszystkie recenzje