Już dziś kolejny odcinek serialu „Wotum nieufności”! Co wydarzy się w 5 i 6 epizodzie?

Data: 2022-11-11 11:13:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już dziś na platformie streamingowej Polsatu będziemy mogli zobaczyć nowy odcinek serialu political-fiction – Wotum nieufności. Produkcja bazuje na jednej z powieści Remigiusza Mroza. Co więc wydarzy się w 5 i 6 odcinku? 

Obrazek w treści  Już dziś kolejny odcinek serialu „Wotum nieufności”! Co wydarzy się w 5 i 6 epizodzie? [jpg]fot. Polsat.pl

Wotum nieufności to polska produkcja, w której obserwujemy intrygujący świat polityki i konfliktów międzynarodowych. Reżyserią serialu zajął się Łukasz Palkowski. W zeszłym tygodniu w 4 odcinku byliśmy świadkami pierwszej debaty prezydenckiej. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie serialu?

Wotum nieufności – opis 5 odcinka serialu

W piątym odcinku Wotum nieufności kampania wyborcza zbliża się ku końcowi. Towarzyszy temu mnóstwo zakulisowych gier i intryg. Śmierć Ziarnika nadal wywołuje niemałe emocje. W związku z tą sprawą jedna osoba zostaje aresztowana. Seyda czuje, że w tym brutalnym świecie nie ma komu zaufać. Kobieta boi się, że Korodecki nie jest z nią do końca szczery. 

Czytaj również: „Wotum nieufności” – już dziś finał sezonu! Co wydarzy się w 6 odcinku?

Dodatkowo Daria nie potrafi już w taki sam sposób patrzeć na męża, który ją zdradził. Kobieta decyduje się jednak wziąć udział w sesji zdjęciowej, która ma zamaskować plotki dotyczące romansu. W tym czasie jej córka znika. Korodecki odkrywa, że porywacze przez długi czas mieli oko na Seydę. Co to może oznaczać? Hauer wygłasza radykalne przemówienie, czym doprowadza do prawdziwej katastrofy!

Wotum nieufności – gdzie i kiedy można obejrzeć 5 odcinek serialu?

Piąty epizod serialu Wotum nieufności zostanie dodany do bazy platformy streamingowej Polsat Box Go już 11 listopada 2022 roku, czyli właśnie dzisiaj! Już teraz można się z nim zapoznać! 

Czytaj również: Z pierwszej piłki – nowa książka Remigiusza Mroza już wkrótce w księgarniach

Jak zwykle odcinek trafi do bazy w godzinach porannych. Premiera na antenie Polsatu odbędzie się w poniedziałek, 27 marca 2023 roku o godzinie 21:10.

Wotum nieufności – co się wydarzy w 6 odcinku?

Hauer zmaga się z uzależnieniem od leków uspokajających. Coraz trudniej utrzymać mu to w sekrecie. Krzysztof chce, by między nim a Darią było jak dawniej. Polityczka jednak nie potrafi wybaczyć mężowi. Aktualnie myśli tylko o tym, w jaki sposób może odbudować zaufanie córki. 

Czytaj również: „Kochanek Lady Chatterley” ze zwiastunem. Kolejna ekranizacja klasyka na Netflixie

Unia Republikańska chcę pogrążyć Seydę. Politycy znaleźli haki na kandydatkę na prezydenta. Nieoczekiwanie Daria ma wrażenie, że jedyna osoba, która może jej pomóc, to Patryk Hauer. Czy faktycznie tylko jemu może w tym momencie zaufać? 

Który serial Remigiusza Mroza wolisz?

Który z seriali na podstawie twórczości Remigiusza Mroza wolisz? Opowieść o Joannie Chyłce, czy może pełną napięcia historię ze świata wielkiej polityki? 

Wotum nieufności – gdzie i kiedy obejrzeć 6 odcinek serialu?

Szósty odcinek Wotum nieufności będzie tym finałowym! Zostanie on dodany na platformę streamingową Polsat Box Go już 18 listopada 2022 roku. 

Czytaj również: "Erynie" - odcinek 7, 8 i 9 już na TVP VOD

Premierowy epizod będzie można oglądać już w godzinach porannych na platformie streamingowej. Telewizyjna emisja finału odbędzie się w poniedziałek, 3 kwietnia 2023 roku o godzinie 21:10 na kanale Polsat! 

Wotum nieufności – książki

Wotum nieufności to serial, który powstał na bazie książki o tym samym tytule. Powieść została napisana przez Remigiusza Mroza i stanowi pierwszy tom serii W kręgach władzy. Następne części noszą tytuły: Większość bezwzględna i Władza absolutna. Być może już niedługo na Polsat Box Go zobaczymy kolejne sezony serialu, które będą adaptować dalsze części cyklu.

Wotum nieufności - książka

Powieść Wotum nieufności możecie kupić w popularnych księgarniach poniżej: 

Tagi: wotum nieufności, ekranizacje, adaptacje,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wotum nieufności
Remigiusz Mróz0
Okładka książki - Wotum nieufności

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje