Wyznanie Blanki Lipińskiej. Nie czyta innych książek niż własne

Data: 2020-02-20 20:54:28 Autor: pobarski

W czasie ostatniej gali Bestsellerów Empiku, znana autorka książek erotycznych przyznała, że w ostatnim czasie nie czyta książek innych, niż swoje własne. Powód? Zbyt mało czasu!

Obrazek w treści

Dwa tygodnie temu odbyła się uroczysta gala Bestsellerów Empiku, w czasie których wyróżnienia otrzymali najlepiej sprzedający się twórcy w ubiegłym roku. W kategorii książki docenieni zostali m.in. Alex Michaelides (autor Pacjentki), Mario Escobar (Kołysanka z Auschwitz) oraz… Blanka Lipińska!

Czytaj także: 365 dni - wszystkie informacje o filmie

Popularna autorka powieści erotycznych 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni otrzymała statuetkę w kategorii „powieść obyczajowa”, udzieliła też wywiadów dla będących na gali mediów. Jak donosi portal interia.pl, twórczyni polskich erotyków na pytanie o czytane przez siebie książki poinformowała… że nie czyta innych, niż własne!

Moje książki są dla mnie ważne. Nie czytam żadnych książek poza swoimi, a swoje czytam, kiedy muszę (...)

– powiedziała Lipińska.

Blanka Lipińska w swojej wypowiedzi stwierdziła, że prace nad książkami i filmami zabierają jej tak wiele uwagi, że nie starcza jej czasu na czytanie innych powieści! Jak podkreśla Lipińska, nadmiar obowiązków sprawia, że nie ma czasu nawet na pielęgnację własnej fryzury.

Przypomnijmy, że na tydzień przed walentynkami, 7 lutego 2020 r., do kin trafiła pierwsza ekranizacja książki Blanki Lipińskiej 365 dni. Recenzję filmu przeczytać możecie już w naszym serwisie.

Czytaj także: 365 dni - recenzja filmu. Czy warto iść do kina?

Skoro Blanka Lipińska nie odnajduje czasu na czytanie, to ciekawe jest, jak robi to… Remigiusz Mróz, wydający w ciągu roku kilkanaście nowych książek! Warto wiedzieć, że opolski pisarz obecnie pochwalić może się nie tylko swoimi powieściami, ale także sprzedanymi prawami do adaptacji ich większości. W przeciwieństwie jednak do autorki 365 dni, Remigiusz Mróz podkreśla, że nie angażuje się w prace nad ekranizacjami swoich książek.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska9
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Nasz azyl
Marta Józefczyk
Nasz azyl
Pokaż wszystkie recenzje