To zdarza się tylko w filmach

" To zdarza się tylko w filmach" Holly Bourne
Autorkę znam już z jej cyklu "Klub Starych Panien". Holly ma niebywały talent pisarski. Każdą z jej książek czytałam z wielką przyjemnością. Jeżeli zaś chodzi o tę powieść to cóż z pewnością jest bardzo realistyczna co ma związek niestety z tym, że moje serce na tym ucierpiało. To zdecydowanie książka pełna niespodzianek i warta przeczytania.
Nie przypomina niczego co do tej pory czytałam w głównej mierze przez zakończenie.
Książka po prostu nie jest wyidealizowana. Pokazuje prawdziwe oblicze miłości, a nie to, co widzimy na ekranach.
Miłość przestała interesować Audrey przez ojca. By odciąć się od rodzinnych problemów dziewczyna postanawia zatrudnić się w kinie. Tam poznaje Harrego. Nikt nie spodziewał się, że ta dwójka zakocha się w sobie tak szybko i szaleńczo. Jednak ich uczucie bynajmniej nie sprawi, że będzie to wyglądało jak w filmach romantycznych. Jest to prawdziwa historia o miłości, cierpieniu, nadziei, zakłopotaniu, nadziei,.. jest to po prostu prawdziwa historia o dwójce ludzi.
Książka, więc jest godna polecenia mimo, że pozostawia po sobie pewien niedosyt. W każdym razie książka jest napisana bardzo dobrze.

Książka należy do literatury młodzieżowej.

Informacje dodatkowe o To zdarza się tylko w filmach:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2018-04-04
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: It Only Happens In the Movies
Język oryginału: język angielski
Tłumaczenie: Anna Wróblewska
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce To zdarza się tylko w filmach

Kup książkę To zdarza się tylko w filmach

Jak trudno jest kochać?
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - Jak trudno jest kochać?

Wszystko, czego potrzebuje Amber, to odrobina miłości. Jej mama nigdy nie należała do tych zbyt opiekuńczych, w sumie to nawet jej nie zauważa. Dziewczyna...

I co ona ma zrobić?
Holly Bourne0
Okładka ksiązki - I co ona ma zrobić?

Lottie - przyjaciółka Evie i Amber - zostaje osaczona przez dwóch mężczyzn w drodze do college'u. To wydarzenie głęboko wpływa na dziewczynę...