Zdjęcie - Nina Majewska-Brown

Nina Majewska-Brown


Poznańska pisarka, zakochana w swoim mieście i ludziach, którzy w nim mieszkają.

Nina Majewska-Brown - biografia, życie i twórczość

Skończyła filologię polską i klasyczną oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat pracowała w dużych polskich wydawnictwach, zajmowała się promocją książek, współpracowała z popularnymi autorami. Nie spodziewała się jednak, że pewnego dnia sama zostanie autorką.

W 2015 roku namówiona przez męża, napisała powieść Wakacje. Dzięki bardzo ciepłemu przyjęciu ze strony czytelników mogła stopniowo całkowicie poświęcić się pisaniu. 

Poza tym Nina Majewska-Brown zajmuje się domem, dziećmi, jej prawie całe życie stanowi rodzina. Uwielbia gotować, zajmować się ogrodem, robić na drutach, przyjmować gości i czuć, że dom jest dla niej najbezpieczniejszą przystanią.

Pisze o sobie:

W miarę upływu czasu coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że coraz więcej mogę, a coraz mniej muszę i że nicnierobienie nie jest marnowaniem czasu, a byciem z samym sobą.

Takie też przesłanie kieruje do swoich czytelników, pokazując, że nigdy nie jest za późno, by cieszyć się zyciem i poszukiwać szczęścia. 

Nina Majewska-Brown - twórczość

Nina Majewska-Brown - wiadomości

Nina Majewska-Brown - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
patrycjadyrda 2021-08-13 16:56:44
Cytaty Autora

Byle czego nie wezmę. Za tysia robić nie będę. Jak przyszłem do urzędu, to żenada, same tylko takie oferty mieli. Bidakowi wiatr zawsze w oczy wieje.


Więcej

Teściowa pierdylion razy zapuściła się za kolczasty drut graniczny, tratując wszystko, co zastała po drugiej stronie. Podejrzewam, że do jej natapirowanej rudej głowy nie da rady wniknąć myśl, że nie zawsze za pieniądze można wszystko zdobyć.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy