Forum

Wątek - Recenzje jako opinie
← powrót

Kto Post
pajeja88
Avatar użytkownika - pajeja88
2014-03-04 08:27:57

Nie jestem pewna czy to błąd, to dopiero druga moja recenzja umieszczona na łamach portalu ale... Kto pyta nie błądzi ;) Moja recenzja "Kości Niezgody" Harris została umieszczona jako opinia nie jako recenzja. Przyznano punkty, jednak nie dostałam powiadomienia mailowego..
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-03-04 08:34:23

Dzień dobry, Część tekstów nadesłanych przez czytelników przenosimy do opinii, część natomiast publikujemy w dziale recenzji - zależnie od tego, czy spełniają redakcyjne wymogi, czy recenzja danej książki jest już opublikowana w serwisie etc. W tym wypadku zdecydowaliśmy się rzeczywiście przenieść tekst do opinii i przyznaliśmy 150 punktów. Pozdrawiam
pajeja88
Avatar użytkownika - pajeja88
2014-03-04 09:04:21

Dzięki wielkie za odpowiedź ;)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
ksiazkowa-fantaz
Avatar użytkownika - ksiazkowa-fantaz
2014-06-04 19:22:48

Hm przed chwilą opublikowałam tekst "Zaklinacz koni" automatycznie została dodana jako opinia, chociaż wysłałam jako recenzję. To już któryś raz z kolei tak mam, a wątpię, żeby tak szybko ktoś przeczytał tekst i zdecydował czy to opinia, czy recenzja, zresztą żadnych punktów nie otrzymuje. Nie wiem, ale wcześniej tak nie było, nawet jeśli recenzja została nie zatwierdzona widniała jako recenzja. Nie wiem czy coś się zmieniło w dodawaniu? Proszę mnie uświadomić :) pozdrawiam
ksiazkowa-fantaz
Avatar użytkownika - ksiazkowa-fantaz
2014-06-04 19:28:10

Ps. W biblioteczce właśnie wyświetlają się jako opinie, a w moim profilu w zakładce dodane recenzje, mam , że niby dodane jako recenzja, dlatego moje zdezorientowanie.
slk
Avatar użytkownika - slk
2014-06-04 20:54:08

ksiazkowa-fantaz - rzeczywiście, niedawno wprowadziliśmy drobną zmianę. Bardzo dużo recenzji oczekiwało na moderację w "poczekalni" naszej, natomiast ich korekta lub przeniesienie do opinii trwało. Żal nam było, by takie teksty się marnowały i by tak długo nikt nie miał do nich dostępu. Obecny stan rzeczy jest taki - po dodaniu recenzji automatycznie wyświetla się ona jako opinia, trafia też do "poczekalni" recenzji i oczekuje na moderację. Podczas moderacji mogą nastąpić dwie rzeczy - możemy przenieść recenzję do opinii - wówczas otrzymasz punkty i odpowiedni komunikat mailowy lub możemy opublikować ją w serwisie - wówczas również otrzymasz punkty i komunikat mailowy innej treści. Udaje nam się ostatnio trochę zwiększyć tempo moderacji recenzji i mamy nadzieję wyjść z impasu. Pozdrawiam
Kaena
Avatar użytkownika - Kaena
2014-06-04 22:21:03

Witam. Również mam w związku z tym pytanie. Od początku tego roku dodaję recenzje książek. Do tej pory nie dostałam żadnej wiadomości, czy moje teksty zakwalifikowano do recenzji, czy do opinii. Czy w związku z tym nadal czekają one na zatwierdzenie? W ilości punktów również nie zauważyłam zmian, ale nad tym to akurat nie czuwam, więc mogłoby to ujść mojej uwadze. Pozdrawiam.
ksiazkowa-fantaz
Avatar użytkownika - ksiazkowa-fantaz
2014-06-05 21:20:53

Slk Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź zatem jestem spokojna i dodaje dalsze recenzje :)
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2014-06-06 08:37:49

Slk, niestety, ale moja recenzja "Opactwa Northanger" nie pojawiła się jako opinia :-( Uprzejmie proszę o sprawdzenie tego stanu.
Odpowiedz
1