Forum

Wątek - Punkty ze recenzje
← powrót

Kto Post
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-04-18 13:19:50

Witam, jestem tu nowa i jeszcze nie orientuję się we wszystkim, a na to akurat pytanie nie mogłam znaleźć nigdzie odpowiedzi. Chodzi mi o to kiedy od zaakceptowania recenzji dodawane są punkty?
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-04-20 12:36:55

ktoś coś?
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2015-04-20 13:10:48

Musi wypowiedzieć się administrator, bo tutaj temat recenzji troszkę "kuleje". Na samą akceptację czeka się baaaardzo długo, a można się i nie doczekać (jak za za zeszłoroczne). Może były ogólnie podsumowane w wyzwaniach rocznych? Ja już się przyzwyczaiłam. Ma ten portal na szczęście inne pozytywne strony :-)
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2015-04-20 13:16:32

O! zwróciłam uwagę, że jednak widnieją niektóre jako recenzje, ale puntów za nie nie było. Może zbyt słabe?
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-04-20 13:42:58

NaWidelcu - punkty przyznane :) Ale tylko za jedną recenzję - więcej nie znaleźliśmy.
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-04-21 09:50:10

Tak, chodzi mi o jedną recenzję. Jednak punktów za nią nie widzę. Ile powinno być? Pod jaką nazwą? Edit: Już widzę ! Dziękuję :)
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-09-08 09:42:02

Ponownie dodałam recenzję, ale nie widzę punktów. Ile trwa okres oczekiwania?
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2015-09-08 14:39:16

Na początku czeka się około miesiąca, potem kilka, aż w końcu nie otrzymuje się wcale punktów, a i recenzje nie zawsze się pojawiają.
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-09-18 23:21:23

Czemu?
ksiazkomania
Avatar użytkownika - ksiazkomania
2015-11-09 14:56:51

A ile średnio czasu mija do zaakceptowania recenzji? Są jakieś widełki? :) Czy chodzi o to, że nie wszystkie recenzje są dobre i dlatego zostają pomijane? Dodałam już ponad 60 recenzji a zaakceptowane zostały 2 :)
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-11-26 14:07:58

Od mojego pytania nie dostałam wspomnianych punktów. Recenzje są akceptowane ale to tyle
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-11-27 12:07:44

NaWidelcu - Każda recenzja po dodaniu do bazy od razu wyświetla się w Twojej biblioteczce. Po pewnym czasie moderator przegląda ją i ocenia, czy zostanie poprawiona i opublikowana w dziale recenzje (wówczas otrzymasz 350-500 punktów), czy też pozostawiona w opiniach (wówczas otrzymasz 150 punktów). ksiazkomania, NaWidelcu - Problem polega na tym, że każdego dnia przybywa nam około 30-40 recenzji. Wszystkie teksty są moderowane - dlatego cały proces trwa. Jeszcze raz: przepraszamy bardzo, staramy się problem rozwiązać i pchnąć całość do przodu. Idzie nam coraz lepiej (inaczej mówiąc: ilość recenzji w "poczekalni" stale maleje), ale to będzie proces długofalowy. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.
NaWidelcu
Avatar użytkownika - NaWidelcu
2015-12-04 10:41:25

A co oznacza jeżeli mam tekst zaakceptowany jako: recenzja, a nie mam punktów za niego? Dodane jakoś na początku października. czy zawsze dostaje się punkty czy za każdym razem trzeba się przypominać? Jaki jest czas oczekiwania na punkty, miesiąc, dwa, pół roku, rok?
slk
Avatar użytkownika - slk
2015-12-04 10:46:44

NaWidelcu - praktycznie zawsze od razu przyznajemy punkty za publikację recenzji, ale jeśli nie uczynimy tego w ciągu 24 godzin od momentu zamieszczenia tekstu w serwisie, warto się przypomnieć. Proszę o podesłanie linka do opublikowanego tekstu, za który nie ma punktów na koncie. Pozdrawiam
MieszkajacaMiedz
Avatar użytkownika - MieszkajacaMiedz
2018-02-28 09:55:28

Witam,

dodałam 11 recenzji na swoim profilu.

Punkty mam tylko za dwie, co z pozostałymi ?

Ale też chodzi mi o pewną kwestie, po wejściu na profil jest taka tabelka gdzie jest informacja "Recenzent - czeladnik" -11 recenzji. Jednak po kliknięciu w tekst "11 recenzji" wyskakuje informajca : Niestety nie znaleźliśmy wyników pasujących do podanych kryteriów wyszukiwania.

Dlaczego tak jest ?

Joannate
Avatar użytkownika - Joannate
2018-03-08 15:56:52

U mnie też ostatnio zero punktów, a dodałam sporo książek... Może to jakiś błąd w systemie, albo za dużo nas pisze recenzje?

slk
Avatar użytkownika - slk
2018-10-22 22:40:35

@MieszkajacaMiedz  link do Twoich recenzji już powinien działać :) 

@Joannate  wydaje nam się, że znaleźliśmy rozwiązanie problemu za dużej liczby recenzji w poczekalni. Nie otrzymacie od razu punktów za wszystkie, ale stopniowo powinny Wam się naliczać :) 

Odpowiedz
1