Forum

Wątek - jak wydac ?
← powrót

Kto Post
angela120
Avatar użytkownika - angela120
2010-04-05 13:34:01

hey, to konto zalozylam jakis rok temu i co dziwne przez ten czas nie odwiedzałam go : ) bardzo duzo pisze, uwielbiam pisac wiersze, ale mam takie marzenie, zeby je opublikowac, wydac ksiazke, ale nawet nie wiem jak,a co wazniejsze gdzie. Moze cos proponujecie ?
walek07
Avatar użytkownika - walek07
2010-05-02 14:42:12

Goneta.net
Vanillivi
Avatar użytkownika - Vanillivi
2010-06-17 18:50:45

W ogole nie wydawac. Na razie pracowac nad tekstami.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2010-07-03 14:29:29

Masz piękne marzenie, ja równiez mam podobne. Narazie skladam teksty i poprawiam, aby w koncu zlozyc z tego jakis tomik. Polecam wydawnictwa amber oraz znak. Pozdrawiam i zycze powodzenia w realizowani marzeń Angela120. :)
ajrin
Avatar użytkownika - ajrin
2011-11-16 16:31:12

wydawnictw jest dużo Papierowy motyl, Radwan ,Nova Res, Zielona Sowa, wydawnictwa e bookowe i wiele innych jedne chcą wpłaty wadium inne koszt wydania trzeba mieć pieniądze itd....pozdrawiam
ajrin
Avatar użytkownika - ajrin
2011-11-16 16:35:16

moim marzeniem też było wydać tomik i mi się to udało, wydałam w Radwanie, mój tomik napisany jest w bardzo prosty i czytelny sposób, tematyka różnorodna od wierszy dla dorosłych, młodzieży po wierszyki dla dzieci, wiersze w każdej tematyce: o pięknie przyrody, kwiatach, o lesie, o bólu, przyjaźni, tańcu a także o miłości niespełnionej, nieszczęśliwej, oczekującej. Wiersze, które pozwolą na chwilę przenieść się w inny świat, takie po które może sięgnąć każdy dla chwili wytchnienia i chwil wzruszenia...Gorąco zachęcam do kupna....jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem proszę o kontakt na e-mail irena35@o2.pl, pozdrawiam cieplutko
Nektrus
Avatar użytkownika - Nektrus
2011-11-16 21:53:13

A za niedługo wydacie sobie go sami na granicach : ) za darmo
RattyAdalan
Avatar użytkownika - RattyAdalan
2011-11-16 22:27:28

Cieszy mnie to bardzo! :)
AkFa
Avatar użytkownika - AkFa
2011-11-28 18:57:48

Ja utworzyłam własne Wydawnictwo Internetowe i będę publikować na zasadzie self-publishing. Mieszkam w Anglii to wiele ułatwia, choć wcale nie spodziewam się że będzie lekko. Właściwie to nastawiam się na to że będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam
Vanillivi
Avatar użytkownika - Vanillivi
2014-12-08 05:31:47

"wydawnictw jest dużo Papierowy motyl, Radwan ,Nova Res, Zielona Sowa, wydawnictwa e bookowe i wiele innych jedne chcą wpłaty wadium inne koszt wydania trzeba mieć pieniądze itd....pozdrawiam" To nie są wydawnictwa, lecz firmy publikujące wszystko, co się im podeśle na zasadzie - wpłacasz kilka tysięcy i masz kilkaset egzemplarzy, nie zrobią Wam porządnej korekty, nikt nie kupi, bo nie zapewnią reklamy i dystrybucji - nie bawcie się w to.
nasta
Avatar użytkownika - nasta
2016-05-28 21:08:14

Teraz self-publishing jest bardzo popularny także u nas, można wydać książkę z wydawnictwem rozpisani.pl, to nic trudnego, nawet laik sobie poradzi, trzeba wybrać opcję która nam odpowiada i czekać na publikację.
zofija
Avatar użytkownika - zofija
2017-05-25 13:27:56

No właśnie ja też słyszałam dużo opinii o rozpisani.pl i chyba z tego wydawnictwa skorzystam.
grafik
Avatar użytkownika - grafik
2017-06-20 13:18:46

Ja chyba też zdecyduje się na to wydawnictwo, bo mają bardzo dużo dobrych opinii i to w różnych miejscach. I można znaleźć rozpisani.pl na facebooku i na forach. To mnie przekonuje.
agnieszka3201
Avatar użytkownika - agnieszka3201
2020-04-07 09:40:10

Zastanawiasz się gdzie i jak wydać książkę? kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna  poznaj propozycję gdziewydacksiazke

Odpowiedz
1