Zaginione imperium

Wielki Mistrz Przygody Clive Cussler to jedyny autor, który od lat nie schodzi z list bestsellerów.

W każdym tygodniu jego książki są w Top 10 list „The New York Times” i „Publishers Weekly”.

Na każdą jego nową powieść czekają niecierpliwie wierni fani.

I z każdą powieścią zdobywa nowych czytelników w każdym wieku.

Eksplozja akcji, tempa i elektryzującej przygody w drugiej powieści z Samem i Remi Fargo, poszukiwaczami skarbów i przygód.

Od lasów deszczowych Madagaskaru po dżungle Meksyku Sam i Remi idą tropem zdumiewającego odkrycia, które popycha innych do zbrodni. I stają do pojedynku z bezwzględnym przeciwnikiem, który zrobi wszystko, by nie poznali tajemnicy zaginionego imperium Azteków.

Clive Cussler to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych pisarzy świata, barwna, wspaniała postać, legendarny nurek, żeglarz, poszukiwacz wraków zatopionych okrętów. Jest autorem światowych bestsellerów (Statek śmierci, Milczące morze, Pościg, Złoto Spartan) sprzedanych w ponad 130 milionach egzemplarzy, tłumaczonych na ponad 30 języków i publikowanych w 105 krajach.

Informacje dodatkowe o Zaginione imperium:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-06-14
Kategoria: Przygodowe
ISBN: 978-83-241-3991-0

Kup książkę Zaginione imperium

Zaginione imperium - opinie o książce

Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2011-12-30, Ocena: 2, Przeczytałem,
Początek niezły, potem coraz gorzej. Nie skończyłem lektury, umęczyła mnie. Niewiarygodne postacie, mało dystansu wobec absurdalnych wydarzeń, natłok cudownych zbiegów okoliczności i nudne dywagacje około historyczne. Rozczarowanie.
Avatar użytkownika - stokrotka22
stokrotka22
Przeczytane:2014-07-21, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - hegemo
hegemo
Przeczytane:2014-02-28, Ocena: 5, Przeczytałem, 2013 i wcześniej, Clive Cussler,
Operacja HF
Clive Cussler0
Okładka ksiązki - Operacja HF

Śmiercionośny plan straszliwej katastrofy w słynnym bestsellerze Wielkiego Mistrza Przygody z Dirkiem Pittem. Bezimienny wrak spoczywa na dnie morza. Zabójcza...

Pościg
Clive Cussler0
Okładka ksiązki - Pościg

Kwiecień 1950: z głębin jeziora w Montanie wyłania się pordzewiałe cielsko parowozu. W środku są szczątki trzech ludzi, którzy zginęli czterdzieści...