Okładka książki - Moc uwielbienia

Moc uwielbienia

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-09-18
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788363459154
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę: Katarzyna Jarosz

Ocena: 5.67 (3 głosów)

Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. "Moc uwielbienia" rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit, który trzeba wykorzystać, jeśli chce się widzieć prawdziwe znaki Bożej obecności w zwykłej codzienności.

Kup książkę Moc uwielbienia

Opinie o książce - Moc uwielbienia

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2015-12-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Pożyczone, wyzwanie 2015- 26 książek w 2015,
Dość nietypowa książka. Trudna, ale krzepiąca. Autor namawia nas do tego by dziękować Bogu za wszystko co nas spotyka. I to chyba jest najtrudniejsze przesłanie tej książki bo o ile dziękowanie za rzeczy, których oczekujemy przychodzi nam łatwo, o tyle dziękowanie za coś trudnego, nieoczekiwanego, coś, na co się nie godzimy przychodzi nam znacznie trudniej.Autor na wielu przykładach pokazuje, że bezgraniczne zaufanie Bogu, postawienie na Niego, a nie zdawanie się na swoje siły, prowadzi do radości i pokoju. Tytułowa moc uwielbienia ma się przejawiać na każdej płaszczyźnie naszego życia, szczególnie tam, gdzie nam po ludzku wydaje się,że Boga nie ma. Autor przekonuję, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim. że nie pozwoli by stało nam się coś złego. Warunek jest jeden- musimy Mu zaufać. Polecam. Zupełnie nowe spojrzenie na to, co nas spotyka. Zmusza do przemyśleń i zmienia nasze wyobrażenie o Bogu i o tym jak On nas widzi.
Link do opinii
Książka inna niż wszystkie - zachęcająca do uwielbienia Boga i dziękowania Mu za wszystko, co nas spotyka. Opiera się na założeniu, że Bóg ma kontrolę nad naszym życiem i że chce naszego szczęścia. Potrafi On zmienić złe rzeczy w nasz sukces i wyprowadzić z tego dobro. Trudne do zrozumienia, trudniejsze do zrealizowania ale dające pokój, oczyszczające i uwalniające.
Link do opinii
Avatar użytkownika - 22200116Zp
22200116Zp
Przeczytane:2015-03-05, Ocena: 6, Przeczytałam, gimnazjum, Mam,
Inne książki autora
Ukryte grzechy
Merlin R. Carothers0
Okładka ksiązki - Ukryte grzechy

Młody mężczyzna ma nadzieję na wspaniałą karierę, mnóstwo osób liczy na jego duchowe przewodnictwo, a on dzięki szczerości i oddaniu chce pomagać wielu...

Tajemna broń Boga
Merlin R. Carothers0
Okładka ksiązki - Tajemna broń Boga

Życie nie jest łatwe. Nieodłącznie wiążą się z nim problemy, stres i – owszem – tragedie. Lecz co, jeśli...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy