Rozwój duchowy a samoświadomość

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2012-05-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7722-403-8
Liczba stron: 124
Dodał/a książkę: Sylwia Szymkiewicz - Borowska

Ocena: 0 (0 głosów)

„Rozwój duchowy a samoświadomość” jest pierwszym na świecie pełnym poradnikiem instruktażowym po samopoznaniu. Opisuje konkretną, przejrzystą i sprawdzoną metodę poznawania siebie, zaglądania (introspekcji) we własną świadomość i odkrywania tego, co myśli się, co się czuje, a z czego na ogół ludzie nie zdają sobie sprawy.

Książka ta opisuje odkrycie naukowe, otrzymane od Boga. Jestem filozofem i w książce opisałem coś, czego w filozofii jeszcze nie ma. Znajduje się tam przedstawiony w przystępnej formie sposób na to, jak poznawać siebie w swoim myśleniu. Opis przedstawiony jest w sposób podobny do tego, w jaki pisze się przewodniki – czytelnik prowadzony jest „ za rękę” po kolejnych zagadnieniach. Wystarczy, że zacznie ćwiczyć. Książka ta jest podręcznikiem wielokrotnego użytku, opisuje sprawdzoną metodę samopoznania. Sprawdziłem ją na sobie osiągając poznanie siebie i Wyzwolenie.
Marcin Kotasiński

Kup książkę Rozwój duchowy a samoświadomość

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - Sil
Sil
Przeczytane:,
Myśli w myśli   Rozwój duchowy a samoświadomość jest pierwszym na świecie pełnym poradnikiem instruktażowym po samopoznaniu. Opisuje on konkretną, przejrzystą i sprawdzoną metodę poznawania siebie, zaglądania (introspekcji) we własną świadomość i odkrywania tego, co myśli się, co się czuje, a z czego na ogół ludzie nie zdają sobie sprawy. Słowa te przeczytać można na obwolucie omawianej książki. Mają one zachęcać czytelnika do sięgnięcia po tę pozycję, zachęcać do zapoznania się z jej wnętrzem i przeżycia tego, czego zaznał sam autor. Jednak czy tak właśnie się dzieje, gdy czytamy cytowane powyżej zwroty? Czy pod ich wpływem naszym ciałem wstrząsa niewytłumaczalne drżenie, wywołujące w nas natychmiastową chęć podjęcia lektury? Cóż, raczej nie. I może dobrze, że tak się dzieje, bowiem ta książka potrafi czytelnika zszokować, odrobinę - zirytować oraz wywołać solidne zmieszanie.    Publikacja Rozwój duchowy a samoświadomość ma w zasadzie jeden cel – pokazanie czytelnikowi ścieżkę do jego wnętrza, a - co za tym idzie - do osiągnięcia Szczęścia. Autor chce, by osoba czytająca dowiedziała się, kim naprawdę jest, co w niej siedzi i co skrywa przed samą sobą. By się tego dowiedzieć, trzeba sięgnąć w głąb własnej duszy, wsłuchać się w nią i zrozumieć, co chce nam powiedzieć. Jaka jest droga do Szczęścia? Według Marcina Kotasińskiego możemy osiągnąć je jedynie za pomocą ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Rozwój duchowy a samoświadomość

Reklamy