Saga Akuszerka. Początek drogi t.1

"Akuszerka" to pełna dramatów opowieść o życiu i śmierci, o miłości i zdradzie, o trudnych wyborach i spełnianiu marzeń. Jest rok 1927. Dwudziestoletnia Astri musi zdecydować, jaki zawód chciałaby w życiu wykonywać. Ojciec dziewczyny nalega, by została lekarką, ale Trond, chłopak Astri, wspiera ją i namawia, by spróbowała zrealizować własne marzenie, marzenie, które pielęgnowała w sobie od dzieciństwa. Wydawnictwo RINGIER AXEL SPRINGER

Informacje dodatkowe o Saga Akuszerka. Początek drogi t.1:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-7558-944-3

Kup książkę Saga Akuszerka. Początek drogi t.1

Saga Akuszerka. Początek drogi t.1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2019-08-26, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Ojciec Astri to dyrektor szpitala, który pragnie tylko jednego- aby wszystko było tak, jak on zechce. Kiedy Astri rzuca studia medyczne i zostaje akuszerka, zmusza ją do pracy bez chwili odpoczynku, tylko po to, aby ją ukarać za wybór zawodu. Dziewczyna jest zakochana w Trondzie, synu wroga swego ojca. Kiedy to wychodzi na jaw, ojciec sprowadza bardziej odpowiedniego, jego zdaniem, meżczyzne- studenta medycyny Ditleffa, który jest okropnie zaborczy i zamęcza Astri swoją obecnoscią

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2020-10-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (78) książki 2020, Miałam, Obyczajowe,
Saga Akuszerka. Ukryte motywy tom 3
Sigrid Lunde0
Okładka ksiązki - Saga Akuszerka. Ukryte motywy tom 3

Astri z radością przyjmuje zaproszenie Larsa do letniej zagrody Storsetów w górach. Podczas wspólnych wędrówek zachwyca się...