Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Jedyne na rynku opracowanie, w którym na konkretnych przykładach z polskiego i zagranicznego rynku przedstawione są usprawnienia w przemyśle spożywczym, pozwalające na zmniejszenie kosztów, a także zwiększenie efektywności produkcji.

AUTOMATYZACJA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO to książka napisana przez praktyków, którzy na co dzień doradzają oraz wdrażają w przedsiębiorstwach rozwiązania usprawniające produkcję. W publikacji szczegółowo opisano liczne studia przypadków z przeprowadzonych wdrożeń, co pozwoli Czytelnikom na skorzystanie ze sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Poradnik ma wielowymiarowy charakter. Pokazuje usprawnienia w branży spożywczej na różnych etapach produkcji - od przygotowania produktów, przez ich przetwarzanie, po paletyzację.

Swoimi doświadczeniami w zakresie automatyzacji i robotyzacji podzieliły się takie firmy, jak np.: Kärcher, ASTOR, Mitsubishi, SCHUNK czy Stäubli.

Z książki dowiemy się także, jakie efekty w różnych przedsiębiorstwach przynosi stosowanie urządzeń takich firm jak: OMRON, FANUC, KUKA.

Idealnym uzupełnieniem publikacji są wywiady z przedstawicielami firm, które zdecydowały się na wprowadzenie swoich zakładów w XXI wiek. Opowiadają oni o problemach, które mieli przed zastosowaniem automatyzacji, podejmowanych decyzjach i tym, jak wygląda ich nowa rzeczywistość po wprowadzonych zmianach.

Casebook to ekskluzywna seria poradników dla menedżerów.

Informacje dodatkowe o Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2015-12-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego - opinie o książce

Wielka księga gier i sztuczek karcianych
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielka księga gier i sztuczek karcianych

Zagraj w świetne gry karciane, aby mile spędzić długie godziny. Poznaj tyle sztuczek karcianych, ile zawodowy sztukmistrz ma w swoim rękawie. Spróbuj pokera...

Teletubbies. Wesołe naklejki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Teletubbies. Wesołe naklejki

Baw się naklejkami z Teletubisiami! Wewnątrz znajdziesz ponad 50 naklejek, którymi uzupełnisz zadania i zagadki z książki....