Magento. Przewodnik dla programistów PHP

Poznaj i rozbuduj możliwości Magento!

Magento to platforma pozwalająca na prowadzenie handlu w sieci. Jej pierwsza wersja ukazała się w 2008 roku i od tego czasu platforma jest ciągle rozwijana. Magento powstało w oparciu o Zend Framework, a fakt ten cieszy wielu programistów PHP. Jeżeli chcesz poznać możliwości tej platformy, jeżeli chcesz wdrożyć ją, dostosować do własnych potrzeb lub napisać nowy moduł, to masz w rękach doskonałą książkę.

Ten przewodnik pozwoli Ci zgłębić tajniki Magento. W pierwszej kolejności poznasz architekturę platformy, niezbędne narzędzia oraz techniki - to pomoże Ci sprawnie poruszać się w środowisku Magento. Po tym wstępie przejdziesz do bardziej zaawansowanych zagadnień. Poznasz model EAV oraz nauczysz się rozszerzać interfejs użytkownika. Ponadto przekonasz się, że stworzenie nowego modułu w panelu administracyjnym wcale nie musi być takie trudne. W tej książce znajdziesz również dokładny opis API platformy oraz dowiesz się, jak testować stworzony kod. Na sam koniec zobaczysz, w jaki sposób przygotować Twój produkt do wdrażania i dystrybucji. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich programistów PHP pracujących w środowisku Magento.

Dzięki tej książce:

poznasz API Magento zaznajomisz się z modelem EAV przetestujesz stworzony kod przygotujesz do dystrybucji i wdrożenia Twój moduł

Wykorzystaj potencjał platformy Magento!

Informacje dodatkowe o Magento. Przewodnik dla programistów PHP:

Wydawnictwo: Helion