Perfekcyjnie dobrani. Psychologia szczęśliwych związków

Odkryj tajemnice typów osobowości Jeśli jesteś w związku -- poznaj i zrozum swojego partnera Jeśli jesteś singlem -- znajdź swoją drugą połówkę Jeśli jesteś ciekawy świata -- dowiedz się, w co grają ludzie

Koniec ze stereotypami

Kiedy byłeś dzieckiem, wszystko było prostsze -- albo się kogoś lubiło, albo się go tłukło. Dorastanie sprawiło, że kontakty z ludźmi stały się znacznie bardziej skomplikowane. Niemały szok towarzyszył odkryciu, że otaczający Cię ludzie różnią się od Ciebie. Mają inne zainteresowania, potrzeby, poglądy, uczucia i podejście do życia. Nagle okazało się, że trzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku w to, aby kogoś poznać, zaprzyjaźnić się z nim albo związać. Jak to wszystko ogarnąć i nie zwariować?

Autorzy tej fascynującej książki wręczą Ci klucz do zrozumienia człowieka. Tworząc podział na typy osobowości, zdradzą Ci pewien sekret. Zrozumiesz, dlaczego z pewnymi ludźmi tak łatwo nawiązujesz nić porozumienia, podczas gdy inni doprowadzają Cię do szału. Pomogą Ci także odkryć własną osobowość oraz rozszyfrować i zaakceptować zachowanie Twojego życiowego partnera. A jeśli szukasz partnera idealnego, ta książka stanie się przewodnikiem w niezwykłej podróży, u kresu której czeka Twoja prawdziwa miłość.

Ustal typ Twojej własnej osobowości. Sprawdź, jak działasz na innych ludzi. Poznaj powszechne przyczyny konfliktów. Odkryj, jak zbudować szczęśliwy związek na całe życie.

Informacje dodatkowe o Perfekcyjnie dobrani. Psychologia szczęśliwych związków:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009-08-21
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324620210

Kup książkę Perfekcyjnie dobrani. Psychologia szczęśliwych związków

Perfekcyjnie dobrani. Psychologia szczęśliwych związków - opinie o książce

Temperament Twojego dziecka. Wychowywanie w zgodzie z jego naturą
Paul D. Tieger, Barbara Barron-Tieger0
Okładka ksiązki - Temperament Twojego dziecka. Wychowywanie w zgodzie z jego naturą

Maluch z charakterem: Badanie typu osobowości i dominującego temperamentu dziecka. Określanie i stymulowanie mocnych stron i wyjątkowych cech pociechy...