Sposób na miłość. Jak rozkochać kogoś w sobie w 90 minut

Miłość jak w zegarku

Autoprezentacja - naucz się wywierać świetne pierwsze wrażenie Jedność - odnajduj i utrwalaj płaszczyzny porozumienia Zarządzanie ryzykiem - wiedz, jak kontrolować sytuację, by wszystko poszło po Twojej myśli

Każdy ma swoje 90 minut!

Potrzebujesz jedynie 90 minut, by wywrzeć na drugiej osobie wielkie i niezatarte wrażenie, poznać ją dogłębnie, zrozumieć i rozkochać w sobie. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Oddziałujesz na swego rozmówcę na dziesiątki sposobów, których sobie nie uświadamiasz - poprzez mowę ciała, drobne gesty, wyraz twarzy, barwę głosu i wreszcie słowa, które wypowiadasz. Wystarczy, że nauczysz się umiejętnie posługiwać arsenałem możliwości, które masz już na wyposażeniu.

Ta książka oferuje Ci znacznie więcej niż tylko sprawdzone techniki zapoznawania się i wywierania oszałamiającego pierwszego wrażenia. Pomoże Ci odnaleźć Twoją prawdziwą drugą połówkę, a także utrwalić i zacieśnić Twój nowy związek. Stanie się przewodnikiem przeprowadzającym Cię od euforycznego stanu zakochania i nerwowej niepewności w sprawach miłości, aż po sielankową błogość trwałego związku. A co najważniejsze - znajdziesz tu metody działające nie tylko podczas rozmów twarzą w twarz, ale również w czasie randkowania przez Internet!

Błyskawiczne rozpoznawanie właściwych i niewłaściwych znajomości. Doskonalenie bezcennej sztuki flirtu i rozmów intymnych. Najlepsze miejsca na znalezienie partnera w sieci lub realu. Umiejętność sprawiania, by ktoś polubił Cię zaledwie w kilka sekund.

Informacje dodatkowe o Sposób na miłość. Jak rozkochać kogoś w sobie w 90 minut:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-08-23
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sposób na miłość. Jak rozkochać kogoś w sobie w 90 minut

Sposób na miłość. Jak rozkochać kogoś w sobie w 90 minut - opinie o książce

Zaciekawiona tytulem postanowilam sprawdzic co autor nam oferuje i w sumie same banaly ktore kazdy dobrze zna. Gdyby jak twierdzi jego rady byly skuteczne to ludzie samotni dawno by wygineli :) Moze i jego rady sa ok. ale samo rozkochanie w 90 minut kogos to pestka problem by potem jeszcze utrzymac te milosc a tu rad autor nie daje. Nie mniej jednak mozna poczytac z nudow ot i tyle.

Daj się polubić w 90 sekund (a nawet mniej!)
Nicholas Boothman0
Okładka ksiązki - Daj się polubić w 90 sekund (a nawet mniej!)

Jak Cię widzą, tak Cię lubią: Wrażenie - uświadom sobie, jak postrzegają Cię inni ludzie Prezencja - dowiedz się, co mówić i kiedy się odzywać Oddziaływanie...