Synuś. Instrukcja obsługi dla rodziców

Śpiochy w kolorze niebieskim!

Przygotowanie rodziców i otoczenia na pojawienie się dziecka Najlepsze zabawki, ubranka i pożywienie dla Twojego synka Kształtowanie odpowiednich zachowań u noworodka Właściwa pielęgnacja i opieka zdrowotna Wzajemne poznawanie się rodziców i niemowlęcia Rozwój społeczny, poznawczy i emocjonalny małego chłopca

Mały urwis nadchodzi!

Posiadanie syna jest ambicją prawie każdego mężczyzny (obok wybudowania domu i posadzenia drzewa) oraz większości ciężarnych kobiet. Podobno chłopiec w łonie matki dodaje jej urody, a po porodzie stanowi dla niej idealne dopełnienie. Nic więc dziwnego, że chcecie Waszemu wyczekiwanemu potomkowi zapewnić jak najlepsze warunki, sposoby pielęgnacji i szanse na prawidłowy rozwój.

Chłopaki nie płaczą... Zapewne wiesz już, że to twierdzenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Twój maluch jest bardzo wrażliwy, czasem nawet bardziej niż dziewczynki w jego wieku. Jest też niezwykle energiczny, trochę niegrzeczny i wyjątkowo rozkoszny. Chcesz jak najszybciej zrozumieć jego sposób porozumiewania się? Pragniesz wiedzieć wszystko na temat jego wychowywania? Skorzystaj z najlepszego wsparcia - nieocenionego źródła wiedzy i porad przeznaczonych specjalnie dla rodziców małych łobuziaków (od chwili urodzenia do ukończenia osiemnastu miesięcy).

Praktyczne porady, bezcenne wskazówki i dawka zdrowego rozsądku: wybieranie imienia dla syna; specyfika pielęgnacji ze względu na płeć Twojego dziecka; higiena i najczęstsze pytania związane ze zdrowiem; karmienie piersią i butelką; sen, płacz i inne codzienne wyzwania; najlepsze zabawki oraz metody nauki; bezpieczeństwo Twojej pociechy w Waszym domu; dyscyplina i wyznaczanie granic; wzmacnianie poczucia własnego "ja" dziecka i dbanie o jego relacje z otoczeniem.

Informacje dodatkowe o Synuś. Instrukcja obsługi dla rodziców:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2009-01-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324620777

Kup książkę Synuś. Instrukcja obsługi dla rodziców

Synuś. Instrukcja obsługi dla rodziców - opinie o książce

Córeczka. Instrukcja obsługi dla rodziców
Theresa Foy DiGeronimo0
Okładka ksiązki - Córeczka. Instrukcja obsługi dla rodziców

Śpioszki w kolorze różowym! Przygotowanie Twojego świata na przyjęcie córeczki Wybór odpowiedniego jedzenia, zabawek i ubranek Rutynowa opieka zdrowotna Właściwe...