Sztuka szczytowania. Jak opóźnić rozkosz i zadowolić partnerkę

Seks -- sprint czy maraton?

W czasach, kiedy na prawie każdej płaszczyźnie życia liczy się tempo działania, sypialnia jest wciąż miejscem, gdzie szybki finisz nie jest najbardziej pożądaną aktywnością. Niestety, przedwczesny wytrysk jest najczęściej spotykanym zaburzeniem seksualnym u mężczyzn. Szacuje się, że trzech na dziesięciu dorosłych mężczyzn uskarża się na tę przypadłość. Jeśli i Ty regularnie borykasz się z tym problemem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość -- wreszcie możesz zrozumieć i zapanować nad swoją dolegliwością. Zwiększ swój poziom satysfakcji seksualnej i kochaj się długimi godzinami! Określenie przedwczesny wytrysk definiuje się jako brak dobrowolnej i świadomej kontroli nad momentem ejakulacji podczas aktów seksualnych. Zwykle spowodowany jest on zbyt dużą wrażliwością na dotyk lub bodźce zewnętrzne. W większości przypadków przedwczesny wytrysk ma podłoże psychologiczne, jednak istnieją także fizyczne przyczyny tej dolegliwości.

Ten wyjątkowy podręcznik napisany został przez dwóch terapeutów mających za sobą lata doświadczeń w leczeniu problemów seksualnych kilku tysięcy mężczyzn i par. Niniejsza książka jest jedyną publikacją, która omawia wszystkie rodzaje przedwczesnego wytrysku oraz podaje najnowsze i potwierdzone badaniami metody leczenia oraz strategie zapobiegania nawrotom zaburzenia. Metz i McCarthy stawiają na zindywidualizowane zalecenia terapeutyczne nie tylko w zakresie walki z tą dolegliwością, lecz również w drodze do stworzenia bogatszego i głębszego związku.

Radość wspólnego szczytowania: Oddziel fakty na temat przedwczesnego wytrysku od mitów. Zdobądź szczegółową i wszechstronną wiedzę na temat tego męskiego zaburzenia. Poznaj proste i skuteczne metody "intymnej pracy zespołowej". Popraw jakość swoich relacji seksualnych.

Informacje dodatkowe o Sztuka szczytowania. Jak opóźnić rozkosz i zadowolić partnerkę:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009-09-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324619894

Kup książkę Sztuka szczytowania. Jak opóźnić rozkosz i zadowolić partnerkę

Sztuka szczytowania. Jak opóźnić rozkosz i zadowolić partnerkę - opinie o książce

Sztuka bycia twardym. Jak obudzić się do życia i zadowolić partnerkę
Michael E. Metz, Barry W. McCarthy0
Okładka ksiązki - Sztuka bycia twardym. Jak obudzić się do życia i zadowolić partnerkę

Wsparcie w trudnych chwilach: Czym są zaburzenia erekcji? Jakie mogą być ich przyczyny? Która z metod medycznych, farmakologicznych i fizjologicznych...