Windows XP PL Professional. Czarna księga

"Windows XP Professional. Czarna księga" pozwoli Ci w pełni poznać najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, jakim jest Windows XP Professional. Jest to system operacyjny przygotowany specjalnie dla firm i wymagających użytkowników.

Korzystając z przydatnych porad i wskazówek, szybko nauczysz się, wykorzystywać nowe funkcje obsługi sprzętu i oprogramowania, wprowadzone w Windows XP. Książka dostarcza gotowych rozwiązań i jest opracowana w sposób umożliwiający zaspokojenie potrzeb wymagających użytkowników, np. pracowników firm. Praktyka jest najlepszą formą nauki, a książka pomoże Ci wykonywać zadania, z którymi będziesz spotykać się na co dzień, takie jak: Konfiguracja i optymalizacja systemu Windows XP, praca w sieci oraz rozwiązywanie problemów Obniżanie kosztów i oszczędzanie czasu dzięki efektywnemu zarządzaniu na odległość instalacjami Windows XP Wykorzystywanie nowych funkcji obsługi sprzętu i oprogramowania, wprowadzonych w Windows XP Zabezpieczanie Windows XP przy użyciu systemu plików szyfrowanych i kart chipowych Zmiana i dostosowywanie systemu plików w Windows XP Adaptacja nowego środowiska Windows XP do potrzeb własnych, a nie firmy Microsoft!

Informacje dodatkowe o Windows XP PL Professional. Czarna księga:

Wydawnictwo: Helion