„365 dni: Ten dzień” już w kwietniu na Netflix! Zobacz zwiastun filmu!

Data: 2022-04-07 17:02:31 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

„365 dni: Ten dzień” zadebiutuje na platformie Netflix już 27 kwietnia 2022 roku! To oficjalna data, a Netflix opublikował także pierwszy zwiastun promujący kontynuację hitu 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

Obrazek w treści

365 dni: Ten dzień to film, na który widzowie czekali już od dawna! Pierwszy film — pod tytułem 365 dni — pojawił się na walentynki 2020, po dwóch latach na platformie Netflix zobaczyć będzie można jego kontynuację. Dziś Netflix zapowiedział 365 dni: Ten dzień za sprawą zwiastuna.

„365 dni: Ten dzień” – zwiastun

Pierwszy zwiastun filmu ujawniony został w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube platformy Netflix. W zwiastunie 365 dni: Ten dzień ponownie zobaczyć można Annę Marię Sieklucką w roli Laury Biel oraz Michele’a Morrone’a, który wciela się w dzierżącego władzę Massimo. Pojawia się także zupełnie nowa postać, która namiesza w życiu bohaterów. W rolę antagonisty Nacho wcieli się Simone Sussina.

Zwiastun 365 dni: Ten dzień zobaczyć można poniżej:

„365 dni: Ten dzień” – kiedy premiera?

Fani twórczości Blanki Lipińskiej nie mogli doczekać się premiery kolejnego filmu, który oparty będzie na podstawie bestsellerowych powieści erotycznych. W ciągu ostatnich miesięcy fani często pytali w sieci: Kiedy będzie premiera filmu 365 dni: Ten dzień? I dziś znamy już odpowiedź na to pytanie!

Według najnowszych informacji potwierdzonych przez Netflix, premiera nowego filmu 365 dni: Ten dzień, opartego na prozie Blanki Lipińskiej, będzie miała miejsce 27 kwietnia 2022 roku. Podobnie jak inne filmy, także i 365 dni: Ten dzień zobaczyć będzie można od godziny 9:00.

„365 dni: Ten dzień” – opis nowego filmu

O czym będzie 365 dni: Ten dzień? Najnowsza produkcja przedstawi dalsze losy z życia Laury, która właśnie wychodzi za mąż za Massima. Choć kobieta zdaje sobie sprawę, że wiążę się z niebezpiecznym mężczyzną, jest pewna, że Massimo ochroni ją za wszelką cenę.

Czytaj także: Do znużenia. Recenzja filmu „365 dni"

Tymczasem w życiu kobiety podstępem pojawia się Nacho. Gangster za wszelką cenę będzie chciał namieszać w życiu świeżych małżonków.

„365 dni: Ten dzień” – książka

Najnowszy film w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa to produkcja, która oparta jest na bestsellerowych powieściach Blanki Lipińskiej. Przypomnijmy, że autorka zadebiutowała powieścią 365 dni, a następnie Ten dzień, które ukazały się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki. Książki okazały się prawdziwym hitem, a trzeci tom – Kolejne 365 dni – ukazał się nakładem wydawnictwa Agora.

Czytaj także: Zrobiliśmy to za Was. Cytaty z „365 dni”, które wyjaśniają, o co tak naprawdę chodzi w tej książce.

Nowy film 365 dni: Ten dzień oparty będzie na powieści Ten dzień, która wciąż pozostaje w sprzedaży. Kupić można ją w dobrej cenie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ten dzień
Blanka Lipińska3
Okładka książki - Ten dzień

Ten dzień to kontynuacja bestsellera 365 dni i powieść, która stała się podstawą scenariusza wyczekiwanego przez wielu widzów filmu. Laura Biel wiedzie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy