3 sezon „Bridgertonów” ma być wierny książkom. Nie zabraknie też nowych romansów

Data: 2023-07-06 14:26:05 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Fani serialu Bridgertonowie cały czas wyczekują trzeciego sezonu. Podczas Tudum Netflix Nicola Coughlan zdradziła, że w historii Collina i Penelope nie zabraknie pikantnych scen. Nowy sezon serialu zawierać ma także wiele scen pochodzących prosto z książek, które stanowią inspirację dla produkcji.

Kadr z 3 sezonu serialu „Bridgertonowie” fot. materiały prasowe Netflix 

Bridgertonowie to amerykański serial kostiumowy, który powstał na bazie serii romansów historycznych napisanych przez Julię QuinnW produkcji śledzimy losy tytułowych Bridgertonów, a każdy sezon skupia się na innej osobie z rodzeństwa. Pierwszy sezon opowiadał o Daphne, drugi o Anthonym. W nowej serii poznamy natomiast historię Collinia oraz Penelope, o czym dokładniej mogliśmy przeczytać w opisie trzeciego sezonu.

Bridgertonowie – pikantne sceny i skandale w 3 sezonie serialu!

Jakiś czas temu w Brazylii odbyło się Tudum Netflix, czyli wydarzenie związane z najważniejszymi projektami realizowanymi przez platformę streamingową. Wtedy też w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji. W trakcie eventu przeprowadzono wiele wywiadów z aktorami występującym w produkcjach Netfliksa, a jedna z aktorek, Nicola Coughlan, zdradziła kilka informacji na temat nowego sezonu Bridgertonów

Aktorka twierdzi, że będzie to naprawdę „skandalizujący sezon”, wspomina o tym, że to Lady Whistledown będzie w samym centrum zdarzeń. Jej bohaterka będzie musiała poradzić sobie z wieloma sekretami, które z każdym kolejnym odcinkiem będą narastać. Nie zabraknie również romansów oraz pikantnych scen:

[Jest to] najbardziej skandalizujący sezon niż wszystkie do tej pory. [...] Myślę, że [ten sezon] jest ekstremalnie pikantny. 

Coughlan przyznaje także, że nakręcenie tego typu scen z przyjacielem okazało się niezwykle trudne. W rozmowie z serwisem ET Online wspomina więcej na ten temat:

Luke [Newton] i ja czytaliśmy książki na początku sezonu pierwszego i to było dla nas zabawne. Myśleliśmy: „Wyobraź sobie, że musimy się pocałować i zrobić coś więcej”. A potem przyszedł trzeci sezon i stwierdziliśmy: „O Boże”, to w końcu jest mój przyjaciel. Muszę pocałować mojego przyjaciela. I nie możesz tylko udawać, że kogoś całujesz, musisz robić to naprawdę. [Ten sezon] będzie naprawdę pikantny. Wiele rzeczy z książek, których fani oczekują, trafiło do serialu. 

Bridgertonowie królują na Netfliksie

Nicola Coughlan przyznała także, że trzeci sezon Bridgetonów będzie naprawdę romantyczny:

Ciągle powtarzam – pierwszy sezon był o pasji. Drugi sezon był o tęsknocie. Trzeci sezon to romans. Naprawdę jest bardzo romantyczny.

Uniwersum Bridgertonów cały czas staje się coraz bardziej popularne. Ostatnio mogliśmy nawet obejrzeć spin-off zatytułowany Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów. Serial również został dobrze przyjęty, na tyle, że fani już zaczęli się zastanawiać nad kolejnym sezonem, albo spin-offem opowiadającym o kimś innym.

Może Cię zainteresować także:

Na razie nie została jeszcze podana dokładna data emisji 3 sezonu serialu kostiumowego. Zanim więc nastąpi premiera, produkcji możecie się zapoznać z książkami opowiadającymi o ukochanych bohaterach. Jeśli chcecie poznać historię Collina i Penelope, to możecie to zrobić dzięki powieści Miłosne tajemnice.

Książkę, na bazie której powstał 3 sezon Bridgertonów, można kupić w księgarniach internetowych:

Tagi: bridgertonowie, seriale Netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłosne tajemnice
Julia Quinn2
Okładka książki - Miłosne tajemnice

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli... Penelopa Featherington...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje