Quantcast

Co zobaczyć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 16 do 22 stycznia 2023 roku

Data: 2023-01-16 12:57:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Trzeci tydzień stycznia bieżącego roku zapowiada się nieźle, choć w ciągu najbliższych dni spodziewać się możemy mocno odmiennych od siebie dni, gdy wyemitowane zostaną szeregi produkcji nowszych oraz starszych, reprezentujących niezły poziom. Szykuje się przegląd nieco mniej znanych produkcji, które... mogą Was zaskoczyć! Jakie filmy trafią na ekrany telewizji od 16 do 22 stycznia 2023 roku?

Obrazek w treści fot. tookapic z Pixabay

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 16 do 22 stycznia 2023 r.?

Nowy, spokojny poniedziałek, 16 stycznia...

Kolejny styczeń 2023 roku zapowiada się naprawdę spokojnie, choć emisja 2012 może wzbudzić u Was spore emocje ze względu na wykreowaną wizję kataklizmu! Fani mroźnych na różnych poziomach opowieść zapoznać się będą mogli także z Zamiecią z 2009 roku o policjantce, która musi się zająć tajemniczą zbrodnią dokonaną na Antarktydzie...

 

17 stycznia 2023 zaskoczy nowymi klasykami!

Fani nowoczesnych klasyków będą sobie mogli przypomnieć Robin Hooda z 2010 roku z Ridleyem Scottem oraz Russellem Crowem w rolach reżysera oraz głównego bohatera. Jeżeli ktoś będzie poszukiwał emocjonujących historii odnajdą ją w Dziewczynie z pociągu, ekranizacji powieści Pauli Hawkings opowiadająca o wdówce, która fantazjuje na temat pewnej pracy, którą nagle dotyka tajemniczy dramat... Na TVP Kultura ponownie wyemitowany zostanie Ósmy dzień o relacji ojca oraz syna z zespołem Downa, a osoby poszukujące akcji odnajdą ją w Człowieku z blizną z Alem Pacino w znakomitej roli.

 

Zadziwiająca atrakcyjna środa na horyzoncie!

Najbliższa środa może zaskoczyć kinomaniaków, ponieważ nagle tego dnia wyemitowane zostanie aż 5 filmów. Trzeba jednak także zaznaczyć, że część z nich zebrała dość... przeciętne oceny. Coś przyjemnego jednak się znajdzie...

 

Intrygujący hattrick nadciąga w czwartek!

W najbliższy czwartek spodziewać się możemy emisji szeregu niezwykłych czy zabawnych opowieści. Tę drugą kategorię delikatnie reprezentuje Wpadka z losami pewnej młodej i nietypowej pary. Fani przerysowanych historii oraz piłki nożnej wybiorą się do Marsylii wraz z Djibrilem Cisse oraz Taxi 4. A to nie koniec klasyków, gdyż z 2000 roku przybywa także Gruby i chudszy 2 Rodzina Klumpów z Eddiem Murphym w roli głównej!

 

Kolejny piątek wypełniony hitami!

Tradycyjnie w piątek widzowie mogą się spodziewać szeregu super hitów, dzięki czemu ujrzymy nie tylko C.K. Dezerterzy czy słynny Powrót Króla, ale także zaprezentuje nam się między innymi świetnie przyjęty Thor Ragnarok:

 

Sobota, 14 stycznia wypełniony niezłymi filmami!

W nadchodzącą sobotę nie zabrakło znanych kontynuacji oraz cenionych propozycji. W ten też sposób w telewizji pojawi się filmowe W jak morderstwo, któremu towarzyszyć będzie lżejsza komedia Polowanie na druhny z dwójką niezwykłych kawalerów. Fani Rocky'ego będą sobie mogli przypomnieć Rocky V, czyli dość kontrowersyjną odsłonę, ale w zamian zdecydować się możecie także na Matrix Rewolucje, definiującego kolejny rozdział z życia Neo.

 

Jak filmowo zakończy się tydzień od 16 do 22 stycznia 2023 r.?

Niedziela ponownie będzie dość intensywna i zaoferuje widzom wypełnione akcją oraz lekkością opowieści, które być może nie są najbardziej znane, ale... potrafią dostarczyć niezłe emocje.

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn, tv puls,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje