Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 11 do 17 lipca 2022 roku

Data: 2022-07-11 13:12:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W telewizji w najbliższym tygodniu lipca odbędzie się wiele reemisji oraz powrotów, za sprawą których będziemy mogli przypomnieć sobie liczne, wyśmienite występy. Nie zabraknie również klasyków pokroju Władcy Pierścieni, nieco przygotowującego widzów do debiutu kontrowersyjnego już serialu platformy Amazon Prime. Czemu zatem warto się przyjrzeć bliżej? Co przygotowano na najbliższe siedem dni? Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 11 do 17 lipca 2022 roku?

Obrazek w treścifot. Ricardo IV Tamayo on Unsplash

  • Tydzień od 11 do 17 lipca 2022 roku może nas zaskoczyć swoim przebiegiem oraz produkcjami, które mają zapewnić nam sporo zabawy.
  • Tym razem początek oraz koniec tygodnia wypełniony jest szeregiem powracających filmów, które zdecydowanie warto będzie prześledzić czy ponownie sobie przypomnieć. 
  • Przed lekturą tego wpisu, zapraszamy Was też  do tego wpisu: Co nowego na Netflix? Premiery od 10 do 17 lipca 2022.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 11 do 17 lipca 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 11 lipca 22 r.?

Już od poniedziałku spodziewać się możecie całego pakietu niespodzianek filmowych, aż pięć filmów tego dnia powróci na telewizyjne anteny, zapewniając nam sporo satysfakcji oraz okazji wspomnienia sobie pakietu niespodzianek.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 12 lipca 2022?

Kolejnego dnia będziemy się mogli zapoznać z kolejną piątką filmów, które na najważniejszych antenach, zapewniających sentymentalne powroty, spore ilości akcji oraz ich zwroty. A to jedynie część dzisiejszych atrakcji:

 

W środę 13. lipca 22 r. w telewizji zobaczymy...

13 lipca 2022 r. dojdzie do hattricka filmowego. Na pierwszy front wychodzi komedia Duże dzieci, prezentująca grupkę mężczyzn, którzy ze swoimi partnerkami spotykają się po latach, decydując się zająć szaloną zabawę, rodem z czasów licealnych. W telewizji ujrzeć ponownie będzie można również Za szybkich, za wściekłych, drugą część z serii, w której czadu dają wspólnie Bryan oraz Roman. Ostatnią propozycją do sprawdzenia będzie Honey, melodramat z Jessicą Albą o próbie wywalczenia sobie marzeń poprzez taniec.

 

Co warto zobaczyć w czwartek, 14 lipca?

Już w ten czwartek (14. lipca) wyemitowana zostanie po raz kolejny kultowa Pretty Woman, niezwykła romantyczna komedia o przypadkowej, ale i niezwykłej opowieści o młodej Vivan i doświadczonym biznesmenie Edwardzie, których łączy magiczny Nowy Jork.

 

Jakie filmy zobaczymy w telewizji w piątek, 15 lipca 2022 roku?

W nadchodzący piątek w telewizji ponownie pojawią się dwa klasyki. 15. lipca będziemy się mogli zapoznać z Wyjście awaryjne, propozycja Romana Załuski z 1982 roku, o nietypowym związku córki, która... wpierw godzi się na plan matki, ale już wkrótce daje się ponownie uwieść Bronkowi! Ponadto zapoznać się po raz kolejny będziemy mogli z produkcją z Tomem Cruisem oraz Olgą Kurylenko: Niepamięć o pomocy, która przynosi pościg i tragedię.

 

Sobota, 16. lipca 2022 r. zapowiada się znakomicie!

16 lipca ponownie dojdzie do małego, telewizyjnego festiwalu filmowego, oferującego tym razem zdecydowanie najwięcej efektowności oraz największego połączenia spektakularności i dramatycznych wydarzeń. To będzie naprawdę ekscytująca noc!

 

Co zakończy tydzień... od 11 do 17 lipca 2022 roku?

Tak jak wspominaliśmy, koniec tygodnia tak samo jak jego początek, wypełniony został szeregiem hitów oraz niespodzianek, które czekać na nas będą w zasadzie na każdym kroku. To będzie naprawdę udany czas w telewizji, być może nieco spokojniejszy ;)

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje