Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 4 do 10 lipca 2022 roku

Data: 2022-07-04 12:57:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Wakacje na dobre się rozkręcają, podobnie do wielu telewizyjnych anten, gdzie nie zabraknie szeregu intrygujących pozycji, które warto będzie śledzić w najbliższych dniach. Szczególnie na początku tygodnia możemy się spodziewać niezłego pakietu hitów, które podbiły wcześniej kina oraz anteny telewizyjne. Z pewnością w tym pakiecie, znajdziecie jeden ze swoich ulubionych filmów! Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 4 do 10 lipca 2022 roku?

Obrazek w treścifot. Bruna Araujo on Unsplash

  • Tydzień od 4 do 10 lipca 2022 roku może nas zaskoczyć swoim przebiegiem oraz produkcjami, które mają zapewnić nam sporo zabawy.
  • Lipiec rozpoczyna się bardzo dobrze, szczególnie na początku tego tygodnia w telewizji powróci wiele niezłych, hollywoodzkich produkcji. 
  • Przed lekturą tego wpisu, zapraszamy Was też  do tego wpisu: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 15 do 22 lipca 2022 roku.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 4 do 10 lipca 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 4 lipca 22 r.?

Już w najbliższy poniedziałek możemy się zapoznać z czterema produkcjami, które ponownie bawić nas będą wieczorami. W końcu kto nie chciałby zobaczyć ponownie Ile waży koń trojański? czy też kto nie chciałby nadrobić pierwszą część Kingsmana, który udanie przeniósł komiksowe uniwersum. Być może mniej zadowolenia zapewni nam nieudany powrót marki Wyścig śmierci, natomiast nieco lepiej wieczorem wypaść może Niebezpieczna dzielnica z jednym z pierwszych filmowych występów Dave'a Bautisty.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 5 lipca 2022?

W nachodzący wtorek doczekamy się wręcz eksplozji telewizyjnych hitów, które ponownie będziemy mogli zobaczyć w akcji. W ten też sposób warto sobie wcześniej zaplanować, co i kiedy chcemy zobaczyć, a jaki tytuł warto sobie na przykład nagrać i nadrobić w późniejszym okresie.

 

W środę 6. lipca 22 r. w telewizji zobaczymy...

6 lipca 2022 r. po raz kolejny w telewizji zagości Zróbmy sobie wnuka, dość kontrowersyjnie przyjętą komedię sprzed lat. Więcej radości z emisji może zapewnić nam pierwsza odsłona Szybkich i wściekłych z zaprezentowaniem pierwszych losów Dominicka oraz Briana. Nieco gorzej możecie się bawić z Hansel i Gretel, ale w zamian w tym czasie pojawi się także mocny Ostatni gwizdek, sportowa opowieść w świecie NFL z Kevinem Costnerem w roli głównej.

 

Co warto zobaczyć w czwartek, 7 lipca?

W nadchodzący czwartek 7. lipca będziemy mogli nieco spowolnić, ponieważ w telewizji ujrzeć będzie można Magdalenę Cielecką w roli femme fatale w Zakochanych, ale gwarancją lżejszej i porywającej romantycznej opowieści będzie powracająca do telewizji Pokojówka na Manhattanie z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem w rolach głównych.

 

Jakie filmy zobaczymy w telewizji w piątek, 8 lipca 2022 roku?

W nadchodzący piątek, 8. lipca po raz kolejny fani kina science-fiction będą mogli w akcji ujrzeć Battleship Bitwa o Ziemię, historię o walce na ocenach oraz morzach z najeźdźcami z kosmosu! W telewizji ponownie zagości dawno nie widziana Licencja na miłość, opowieść o nietypowym pastorze i jego oryginalnym kursie przedmałżeńskim.

 

Sobota, 9. lipca 2022 r. zapowiada się znakomicie!

9 lipca to czas, gdy niespodziewanie ponownie wskoczy Pompeje, opowieść filmowa osadzona w miejscu, które na zawsze zapisało się w historii całego świata. Fani najbardziej znanych historii będą ponownie mogli ujrzeć Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, z niezwykłym procesem starzenia/odmłodzenia się. Ponadto wyemitowana zostanie pierwsza odsłona Jestem legendą, produkcji, która ma za kilka lat powrócić za sprawą planowanej kontynuacji.

 

Co zakończy tydzień... od 4 do 10 lipca 2022 roku?

Koniec tego tygodnia po raz kolejny stać będzie pod znakiem Władca Pierścieni. Dwie wieże, kolejnego rozdziału słynnej trylogii filmowych adaptacji. Ponownie ujrzeć będziemy mogli filmową Karierę Nikosia Dyzmy, inspirującą się Karierą Nikodema Dyzmy opowieścią w warunkach 3. Rzeczpospolitej. To nie koniec książkowych adaptacji, ponieważ w telewizji pojawi się także wywodzący się z 2014 roku film Snajper, na bazie książki trio Chris Kyle, Jim DeFelice i Scott McEwen.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje