Świeżaki powrócą? Gang Bystrzaków zarejestrowany w Urzędzie Patentowym 

Data: 2022-08-03 13:40:50 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Właściciel sieci sklepów Biedronka, firma Jeronimo Martins Polska, zarejestrowała w Urzędzie Patentowym znak towarowy Gang Bystrzaków. Pozwala to przypuszczać, że już niebawem do popularnych marketów trafią kolejne maskotki oraz książki dla dzieci. 

Obrazek w treścimateriały promujące Gang Swojaków, poprzednią edycję akcji

Jeronimo Martins Polska zarejestrowało w Urzędzie Patentowym nowy znak towarowy – Gang Bystrzaków. Znak ten obejmować będzie nie tylko zabawki, ale również publikacje elektroniczne i książki. 

Kolejna edycja Świeżaków w 2022?

Chociaż sieć sklepów Biedronka oficjalnie nie poinformowała jeszcze o kolejnej odsłonie akcji lojalnościowej, to – jak donosi serwis internetowy Wirtualne Media – właściciel supermarketów zarejestrował już Gang Bystrzaków jako znak towarowy. 

W ramach niego Jeronimo Martins zastrzegło prawa m.in. do tworzenia zabawek, gier czy książek sygnowanych wymyślonym przez sieć „Gangiem Bystrzaków”. Wirtualnym Mediom udało się także porozmawiać ze starszy menedżerem ds. marketingu firmy, Piotrem Szymanowiczem, który zdradził pierwsze informacje na temat nadchodzącej akcji: 

Aktualnie finalizowane są założenia nowej akcji, o której szczegółach będziemy mogli poinformować w późniejszym terminie – mówił Piotr Szymanowicz. 

Na razie nieznane są szczegóły nadchodzącej akcji lojalnościowej, nie jest także pewne, czy – podobnie jak w poprzednich edycjach kampanii: Gang Świeżaków, Gang Słodziaków, Gang Fajniaków i Gang Swojaków – oprócz maskotek, w sklepach Biedronka pojawią się także książki z udziałem Bystrzaków. Z drugiej strony, cytowany przez Beatę Goczał Piotr Szymanowicz podkreślił, że akcje Biedronki mają przede wszystkim charakter edukacyjny. Istnieją więc spore szanse, że i tym razem maskotki staną się także bohaterami książek. 

Świeżaki, Słodziaki i Bystrzaki – książeczki powrócą do Biedronki? 

Warto zauważyć, że od drugiej edycji akcji, oprócz maskotek, klienci sieci Biedronka mogli wymieniać uzbierane naklejki lub zakupić, płacąc pełną cenę, książeczki, w których występowali poszczególni bohaterowie akcji. 

W 2018 roku ukazała się publikacja Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody „Gangu Słodziaków”, która napisana została przez Renatę Piątkowską. W kwietniu 2019 roku ukazała się książeczka Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków, a pod koniec sierpnia 2019 pozycja Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany.

W kolejnej edycji akcji – Gang Swojaków – ukazały się z kolei książeczki Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc, Gang Swojaków. O tym, że natura ma moc i Gang Swojaków. Chrońmy zagrożone gatunki. Dwie pierwsze wyszły spod pióra Renaty Piątkowskiej, a ostatnia z nich napisana została przez Michała Brodackiego.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje