"Later" – oto nowa książka Stephena Kinga

Data: 2020-08-04 09:02:39 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Amerykański król horrorów, Stephen King, zapowiada nową książkę – Later. Będzie to thriller paranormalny.

Obrazek w treści "Later" – oto nowa książka Stephena Kinga [jpg]

Od poniedziałku, 3 sierpnia, znana jest data kolejnej premiery książki Stephena Kinga. Chodzi o Later, czyli najnowszą publikację mistrza horrorów, która łączyć będzie klasyczny thriller z wątkami paranormalnymi. 

Later – opis 

O czym będzie film Later? Nowa książka Stephena Kinga przedstawi losy młodego chłopca, tytułowego Latera, który z pozoru wydaje się taki sam, jak jego rówieśnicy. Wychowywany jest przez mamę, Jamie Conklin, która robi wszystko, by chłopiec miał szansę wieść normalne życie. 

Czytaj także Stephen King kibicem klubu Buckie Thistle. Sportowcy zrobili mu niespodziankę 

Jednak rodzina Conklinów skrywa sekret dotyczący prawdziwej natury chłopca. Okazuje się, że chłopiec ma ponadnaturalne zdolności i potrafi widzieć rzeczy, których inni nie zauważają. Jest w stanie także przyswajać wiedzę, której nikt do końca nie opanował. 

Jamie wie, że niezwykłe zdolności są darem, ale jednocześnie – wielkim niebezpieczeństwem dla chłopca. Wkrótce do nastolatka zgłasza się detektyw policji, który pragnie wykorzystać jego umiejętności w prowadzonym śledztwie. Niebawem Later wciągnięty zostanie w wir sprawy i rozpocznie poszukiwanie zabójcy. 

Later – nowa książka Stephena Kinga

Stephen King zapowiedział swoją nową książkę w poniedziałek, 3 sierpnia. Later stanowić ma nowe, ciekawe spojrzenie na thriller i powieści kryminalne, a to dzięki paranormalnym wątkom wprowadzonym przez pisarza. 

Czytaj także: Już niebawem ekranizacja kolejnej książki Stephena Kinga!

Podobną książką do Later jest wydana w 2019 r. powieść Instytut, która przedstawiała losy młodych ludzi obdarzonych niezwykłymi mocami, którzy łapani i transportowani byli do tytułowego instytutu prowadzonego przez agencję rządową.

Later – kiedy premiera w Polsce? 

Premiera nowej książki Stephena Kinga zaplanowana jest na marzec 2021 r. Na ten moment nieznana jest data polskiej premiery książki.

Stephen King jest autorem wielokrotnie nagradzanych i ekranizowanych horrorów i powieści grozy. Na swoim koncie ma m.in. kultowe Misery, Miasteczko Salem, To czy Zieloną Milę. W ostatnim czasie w Polsce ukazała się kolejna książka autora – zbiór Jest krew. Publikacja ukazała się na rynku w kwietniu bieżącego roku i przedstawia historię detektywa Ralpha Anderson oraz znanej z trylogii o Billu Hodgesie i z Outsidera Holly Gibney. 

Najnowszą książkę autora, publikację Jest Krew, kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Później
Stephen King6
Okładka książki - Później

"Później" przedstawia historię młodego chłopaka, który z pozoru nie różni się od swoich rówieśników. Jego rodzina pilnie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje