Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę. To „Światła w popiołach” 

Data: 2023-09-26 14:06:44 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Remigiusz Mróz ogłosił wydanie nowej powieści. Chodzi o kolejną część z serii o Sewerynie Zaorskim. Nowa publikacja nosić będzie tytuł Światła w popiołach, a w księgarniach pojawi się w pierwszej połowie października. 

Kadr z filmu promującego książkęfot. kadr ze spotu promującego książkę

Zapowiedziana we wtorkowe południe publikacja Remigiusza Mroza stanowić będzie 5 tom z serii z udziałem patomorfologa Seweryna Zaorskiego oraz Kai Burzyńskiej. 

Światła w popiołach – opis 

O czym jest najnowsza książka Remigiusza Mroza? Światła w popiołach powracają do historii, która przed laty wydarzyła się w Żeromicach. Właśnie wówczas podczas zabawy młodzieży lokalnego liceum w starym, opuszczonym budynku w tajemniczych okolicznościach zginęło dwoje uczniów. Chociaż zdarzenie uznane zostało za wypadek, to jednak śmierć niewinnych nastolatków wstrząsnęła mieszkańcami miasta.  

Może zainteresować cię także:

Po latach odnalezione zostają kolejne ludzkie szczątki. Chociaż to niemożliwe, wiele wskazuje na to, że ofiara była jedną z osób, które przed laty znalazły się w palącym pustostanie. Jednak dlaczego nikt nigdy nie odkrył, że poza dwiema ofiarami śmiertelnymi, była jeszcze jedna – która przeżyła? I dlaczego teraz musiała zginąć? Odpowiedzi na te pytania czytelnicy odnajdą w nowej powieści Remigiusza Mroza

Światła w popiołach – kiedy premiera? 

Premiera Świateł w popiołach zaplanowana została na pierwszą połowę października. Na półkach księgarń książka znajdzie się dokładnie 11.10.2023 r. Wcześniej jednak będą mogli nabyć ją czytelnicy, kupując w przedsprzedażach uruchomionych przez księgarnie internetowe. Książkę Światła w popiołach już teraz kupić można na empik.com.

Światła w popiołach – kolejna książka w dorobku Remigiusza Mroza

Nowa powieść Remigiusza Mroza pojawi się w księgarniach nieco ponad 3 miesiące od premiery Zarzutu — siedemnastej powieści z bestsellerowej prawniczej serii o Joannie Chyłce. Oprócz nadchodzącej książki i powieści o Chyłce, w tym roku na półkach księgarniach pojawiło się również Widmo Brockenu, czyli kolejna część z wysokogórskiej serii o Wiktorze Forście, powieść Langer wydana poza serią o Joannie Chyłce, choć z udziałem głównego antagonisty prawniczki, oraz Kabalistę – kolejną odsłonę przygód Gerarda Edlinga

Światła w popiołach wchodzą natomiast w skład serii o Sewerynie Zaorskim, która zapoczątkowana została książką Listy zza grobu. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia w maju 2019 roku. Kolejna część – Głosy z zaświatów – pojawiła się w sprzedaży na początku 2020 roku. W styczniu 2021 roku zaanonsowana została trzecia z powieści: Szepty spoza nicości. Dotychczas czwarta i najnowsza powieść z cyklu – Obrazy z przeszłości – ukazały się na rynku w maju 2022 roku. 

Światła w popiołach - książka

Książkę Światła w popiołach – już wkrótce – kupić będzie można także poprzez tabelę cenową poniżej:

Tagi: literatura,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Światła w popiołach
Remigiusz Mróz2
Okładka książki - Światła w popiołach

W Żeromicach wiele lat temu doszło do tragedii. Podczas organizowanej przez licealistów imprezy wybuchł pożar, a w jego wyniku - śmierć poniosła dwójka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje