Plaga Bananowych Chłopców

Autor: leila

     Cud mężczyźni masowo opuszczają Olimp zasiedlając ziemie i siejąc totalny mętlik w sercach kobiet. Herosi XXI wieku są nie tylko młodzi, wymuskani, dobrze ubrani oraz pewni siebie, ale również doskonale wykształceni. To atrakcyjne zestawienie zalet bezbłędnie sprawdza się w polowaniu na śliczne Białogłowe. „Bananowe pokolenie” nabrało nowego znaczenia, coraz częściej tym mianem określa się nie tylko rozpieszczone dzieciaki, które są na utrzymaniu bogatych rodziców, lecz samodzielną dorosłą jednostkę uwielbiającą otaczać się luksusowymi gadżetami.

Kult ciała

Godziny spędzane na siłowni to żadne poświęcenie dla bananowego chłopca, któremu głównie zależy na wzbudzeniu jeszcze większego podziwu u płci przeciwnej. Nie interesuje ich budowanie przesadnej muskulatury, ale chodzi o utrzymanie smukłej, wysportowanej, zadbanej sylwetki.

Gabbana czy Armani?

O boską cielesną powłokę nie tylko należy dbać i pielęgnować, ale zapewnić jej odpowiednią prezencję w postaci skrojonego na miarę garnituru od sławnego projektanta. Cena nie gra roli, gdy  liczy się wizerunek. Nie ma mowy o pośpiesznych zakupach w sieciówkach lub ekspresowym wyjściu z loftu. W końcu Armani zasługuje na wyjątkową celebracje.

Pan Gadżet

Obok spektakularnego stroju nie może zabraknąć designerskiego zegarka oraz najnowszego modelu  IPhona. Nie zaszkodzi też mieć na stanie kilku Ipadów.

Maybach, Porsche, Lexus… Synonimy prestiżu

Przy wyborze samochodu bananowi chłopcy kierują się jedną zasadą: Im bardziej wypasiony tym lepszy. Nie oszczędzają wyposażając swoje cacuszka w najmodniejsze nagłośnienie, skóry, felgi etc. Dodatkowych pakietów nigdy zbyt wiele, ponieważ auto z najwyższej półki zaspokaja ich rozbuchane ego i tylko nie znacznie obciąża portfele. 

Miastowy savoir - vivre

Pokazanie się w odpowiednim miejscu ze skrupulatnie wyselekcjonowaną grupą osób to podstawa. Lunche w bajecznie drogich restauracjach stanowią nieodzowny punkt dnia. Wydanie ogromnej sumy na posiłek jest równie istotne, jak kupowanie markowych butów. Bananowi chłopcy gustują w daniach kuchni włoskiej, japońskiej, francuskiej, których ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Wyrafinowane podniebienie tych mężczyzn do pełni zadowolenia potrzebuje równie wysublimowanej otoczki. Wnętrza pełnego przepychu czy obsługi po Harvardzie. Kelnerzy witają ich zatem z uśmiechem, czekając na hojne napiwki.

Pieniądze moją mantrą

Z ogromnym uporem i zdeterminowaniem gromadzą coraz większe fortuny. Idea jest prosta chęć posiadania. Wyzbycie się skrupułów oraz moralności zdecydowanie ułatwiło sprawę, a zimny osąd i kalkulacja pozwala uniknąć licznych przeszkód.

Koneser kobiet

U boku, tego typu mężczyzny, długo nie zagrzeje się miejsca. Powód jest prosty zmanierowanie, zepsucie oraz nieustanna chęć zdobywania uniemożliwiają bliższą relację i zacieśnienie więzi. Wieczny kawaler otoczony peletonem anorektycznych super modelek…

Pozostaje jedynie pozazdrościć bananowym ich beztroskiej egzystencji przesyconej splendorem, ale wyzutej z jakichkolwiek uczuć… Czy właśnie tak wygląda szczęście?

 

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy