Okładka książki - Attyka

Wydawnictwo: Via Medica
Data wydania: 2006
ISBN: 83-60072-21-3
Dodał/a książkę: Autor X

Attica - najnowsze dzieło jednego z najbardziej znanych i cenionych pisarzy Fantasy na świecie. Garry Kilworth, bo o nim mowa, zdobywca licznych nagród i wyróżnień, jest autorem m.in. kultowej już powieści "Nieśmiertelny" napisanej na podstawie filmu (w rolach głównych Sean Connery i Christopher Lambert). Garry Kilworth wpadł na pomysł napisania książki podczas generalnych porządków przed przeprowadzką. Tak oto zaczyna się "Attyka": trójka głównych bohaterów - Jordy, Alex i Chloe - wspina się na strych w poszukiwaniu zegarka pozostawionego tam przez starszego pana przed wieloma laty. Na strychu stają twarzą w twarz z nowym, ciekawym i zgoła odmiennym światem, któremu nadają nazwę Attyka. Podczas swojej podróży dzieci odkrywają przeróżne przedmioty, które - powleczone pajęczyną i przysypane kurzem - wiodą tam swoje życie. Droga, którą trzej młodzi bohaterowie muszą pokonać, wiedzie przez tajemniczy świat przygód i zmagania się z własnym strachem.

Kup książkę Attyka

Opinie o książce - Attyka

Avatar użytkownika - natalia10433
natalia10433
Przeczytane:2014-06-18, Ocena: 2, Przeczytałam,
Nudna książka, która ciągnie się w nieskończoność jak ten magiczny strych.
Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94