Śnieżny dzień

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2011-12-08
ISBN: 978-83-7482-413-2
Dodał/a książkę: czytam

Nad życiem Petera Boyda zbierają się chmury. Wszystko wskazuje na to, że straci pracę, a co za tym idzie i dom oraz środki utrzymania dla siebie i swojej rodziny. Korzystając z okazji, jaką daje mu burza śnieżna, która nadciąga nad jego okolicę, bierze urlop, aby zastanowić się, co począć dalej ze swym, przegranym, jak mu się wydaje, życiem. Spotkania, rozmowy i zdarzenia tego śnieżnego dnia stanowią dla niego inspirację do gruntownego przewartościowania własnej postawy wobec siebie, innych ludzi i Boga.

To wzruszająca, przepełniona finezyjnym humorem powieść, która pokazuje, w jaki sposób najzwyczajniejszy w świecie dzień może odmienić całe życie.

„To książka, którą się delektujesz i do której powracasz. Prosta, lecz głęboka. Oszczędna w środkach, lecz piękna”.

Mary DeMuth, autorka trylogii Defiance Texas i książki Thin Places

„Billy Coffey pisze w taki sposób, że wciąga nas w swą opowieść i umożliwia nam samym odnalezienie się w niej. Zachęci was do tego, aby mieć oczy otwarte, śmiać się i zdumiewać”.

Vince Antonucci, autor książki I Became a Christian and All I Got Was this Lousy T-Shirt

„Śnieżny dzień sprawia, że budzi się w tobie pragnienie przeżywania każdego dnia naprawdę świadomie – w ten sposób, aby odkrywać to, co boskie, w codziennych miejscach wśród zwykłych ludzi”.

Jeanne Damoff, autorka książki Parting the Waters: Finding Beauty in Brokenness

Kup książkę Śnieżny dzień

Opinie o książce - Śnieżny dzień

Avatar użytkownika - karolina_c
karolina_c
Przeczytane:2014-02-05, Ocena: 5, Przeczytałem, 52_Książki_2014, Mam,
Krótka notka z okładki chyba najlepiej opisuj całą zawartość książki- powieść o wierze, nadziei i miłości. Opowieść o zwykłym człowieku i jego zwykłym życiu. Opisana jednak w taki sposób, że każdy może odnaleźć w niej siebie i swoje problemy. Książka w fajny i "boski" sposób otwiera oczy na to co nas otacza i w prosty sposób tłumaczy to co dla innych jest niewytłumaczalne- skąd się biorą nasze problemy, po co są i gdzie w tym szalonym świecie jest Bóg.
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa