Świadectwo Bożego Miłosierdzia

Data wydania: 2013-03-19
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-257-0562-6
Dodał/a książkę: Amelia Fijołek

Pod takim tytułem w Instytucie Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi ukazała się interesująca książka o św. Siostrze Faustynie, orędziu Bożego miłosierdzia i jego znaczeniu w życiu konkretnych ludzi. Druga część książki, którą napisali Bogusław Bajor i Michał Wikieł, zawiera bowiem tak chętnie czytane świadectwa znanych i nieznanych szerzej ludzi, którzy w różnych sytuacjach życia odkryli i doświadczyli mocy miłosiernej miłości Boga. Są wśród nich m.in kompozytor Michał Lorenc, dziennikarze Brygida Grysiak, Przemysław Babiarz i Jan Pospieszalski, reżyser filmowy Jerzy Łukaszewicz, satyryk Jerzy Skoczylas, reżyser i wykładowca akademicki Ewa Sałużanka, piłkarz Marek Citko, aktor Radosław Pazura i wielu innych. Książka ilustrowana jest zdjęciami z życia św. Faustyny i współczesnych świadków Miłosierdzia – autorów zamieszczonych w książce świadectw.

Kup książkę Świadectwo Bożego Miłosierdzia

Opinie o książce - Świadectwo Bożego Miłosierdzia

Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2015-05-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 2015, Mam,
Od książki nie mogłam się oderwać. Troszkę biografii siostry Faustyny i historia kultu Miłosierdzia Bożego połączone ze świadectwami, które były bardzo wzruszające. Nieraz uroniłam łezkę. Polecam.
Avatar użytkownika - zosia29
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa