Okładka książki - Akademia Mroku. Wybrańcy losu

Akademia Mroku. Wybrańcy losu

Wydawnictwo: Mak Verlag
Data wydania: 2011-05-16
Dodał/a książkę: Cusheecka

Prawdziwi absolwenci Akademii łapią życie za gardło, Cassandro! Pamiętaj o tym. Elitarna akademia co semestr przenosi się do nowego egzotycznego miasta, uczniowie są nieprawdopodobnie piękni, wyrafinowani i bogaci. A im więcej nowa stypendystka Cassie Bell dowiaduje się o szkole, tym bardziej jest ciekawa. Jakich mrocznych sekretów strzegą Wybrani - grupka uprzywilejowanych uczniów, którzy trzymają wszystkich na dystans? Kim jest tajemniczy chłopak krążący nocami po szkolnych korytarzach? I co tak naprawdę wydarzyło się rok wcześniej, kiedy ostatnia stypendystka zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach? Cassie odkryje, że niebezpiecznie jest wiedzieć zbyt mało, ale za dużo wiedzy może zabić. Będziesz gotowa umrzeć, żeby zostać Wybraną.

Kup książkę Akademia Mroku. Wybrańcy losu

Opinie o książce - Akademia Mroku. Wybrańcy losu

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2014-06-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Pomysł na książkę bardzo ciekawy. W końcu nie setny romans z wampirami choć na takie coś się właśnie zapowiadało. Pełna tajemnic do samego końca. O samej fabule dużo nie mogę powiedzieć gdyż akcja dzieje się bardzo powoli ale na pewno sięgnę po dalsze części, żeby się przekonać. Trochę słabe opisy ale wszystko można zostawić wyobraźni. Jedynie co mi się nie podoba, że autorka mało pisze o uczuciach bohaterów, jakoś w trakcje czytania ciężko się z nimi zżyć. Nie oceniam jednak książki negatywnie myślę, że może się bardzo ciekawie rozwinąć i taką właśnie mam nadzieje.
Avatar użytkownika - kami00000
kami00000
Przeczytane:2013-09-02, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Bardzo ciekawy pomysł na fabułę plus intrygujący bohaterowie. Jedna z najlepszych książek fantastycznych, jakie miałam możliwość ostatnio przeczytać! Trudno było mi się od niej oderwać. Już nie mogę się doczekać, gdy sięgnę po drugi tom.
Avatar użytkownika - olasob17
olasob17
Przeczytane:2013-06-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Dziwne, niby dobra ale coś mi w niej nie pasuje. Może dowiem sie w dalszej części cyklu co :)
Avatar użytkownika - mmonikaszy
mmonikaszy
Przeczytane:2017-06-13, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Akademia mroku. Więzy krwi
Poole Gabriella0
Okładka ksiązki - Akademia mroku. Więzy krwi

“Cassie zadrżała. Jej głód znowu narastał, czuła to. Duch się przebudził i umierał z głodu”. Akademia Darke’a to szkoła niepodobna do...

Akademia mroku. Rozdarte dusze
Poole Gabriella0
Okładka ksiązki - Akademia mroku. Rozdarte dusze

„Czasami, Cassie, ludzie, których kochasz, mogą być najgroźniejszymi wrogami…” Śmierć podąża za akademią do Stambułu. Niewidoczny łowca...

Dobry pies
Rafał Witek