Bóg zwierząt

Mądra i zadziwiająca opowieść o różnych obliczach miłości, a także o wygórowanej często cenie, jaką trzeba płacić na drodze ku dorosłości. Kiedy starsza siostra Alice ucieka z domu, by poślubić kowboja, na barki dziewczynki spada ciężar rodzinnych problemów: cierpiąca na depresję matka, powściągliwy, przepracowany ojciec i podupadłe ranczo. Aby związać koniec z końcem, Winstonowie zajmują się rozpieszczonymi końmi bogatych sąsiadów. Alice pierwszy raz w życiu ma okazję zetknąć się z władzą i bezpieczeństwem, które zapewniają pieniądze. Ponieważ losy i pomyślność jej rodziny splatają się z życiem klientów, dziewczyna zostaje wciągnięta w dorosły świat tajemnic i trudnych prawd, a wkrótce odkrywa, że ludzie - w tym ona - mogą być okrutni, mogą kłamać i oszukiwać, choć czasem potrafią także zrobić coś bezinteresownego i poruszającego serce. W końcu Alice wraz ze swoją rodziną musi przetrwać serię wstrząsających, burzliwych wydarzeń, które wystawią na próbę jej miłość i dowiodą potęgi wybaczenia. Wyjątki z recenzji: Żadna powieść ostatnich lat nie oddaje tak trafnie charakteru amerykańskiego Zachodu. Kyle to absolutne odkrycie, a jej książkę czyta się doskonale. - Andrew Sean Greer, autor "The confessions of Max Tivoli"

Informacje dodatkowe o Bóg zwierząt:

Wydawnictwo: Smak Słowa
Data wydania: 2009-11-02
ISBN: 978-83-928234-4-5

Kup książkę Bóg zwierząt

Bóg zwierząt - opinie o książce