Cel namierzony

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2014-01-30
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788308053089
Liczba stron: 450
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Paul Grahame to współczesny bóg pola walki. Pomyli się o włos, a śmiercionośny cios z niebios dosięgnie jego własnych żołnierzy. Na szczęście Bommer podczas swojej półrocznej służby w Afganistanie nie mylił się, pomimo że bez przerwy, często bez chwili na sen, był w centrum akcji. Ma na koncie ponad dwieście celnych uderzeń na pozycje Talibów.

Cel namierzony to akcja rozdział po rozdziale, prawie bez wytchnienia. Grahame nie traci czasu swojego i zafascynowanego współczesną wojną czytelnika na swój życiorys, psychologię czy przeżycia z okresu szkolenia. To nie jest książka dla  szukających odpowiedzi na pytanie o sens wojny, opisów kulturowego tła i więzów między towarzyszami broni. To książka stworzona dla maniaków mocnej wojennej rozróby i nowoczesnej techniki wojskowej. Zaawansowanym w tej tematyce dostarczy przy okazji rozrywki wiele wiedzy - ciekawej, budzącej respekt dla bohatera. Rzesze polskich miłośników komputerowych gier militarnych poznają swój żywioł ,,w realu". Grahame zebrał odznaczenia za swoją służbę, a jego wspomnienia zyskały na Wyspach status bestselleru.

Kup książkę Cel namierzony

Opinie o książce - Cel namierzony

Inne książki autora
Łzy pustyni
Damien Lewis0
Okładka ksiązki - Łzy pustyni

Halima Bashir, urodziła się na sudańskiej pustyni w wiosce plemienia Zagawa. Dzięki wsparciu rodziny skończyła studia medyczne i  w wieku 24 lat wróciła...

Reklamy