Czarny deszcz

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2011-09-28
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-7508-369-9
Liczba stron: 408
Dodał/a książkę: Serena1975

Ocena: 5 (2 głosów)

Tajna współpracowniczka rządowa, Danielle Laidlaw, prowadzi ekspedycję w gąszcz amazońskiej dżungli w celu odnalezienia legendarnego miasta Majów. Jej drużyna, wspomagana przez znanego profesora uniwersyteckiego i chroniona przez najemnika zwącego się Hawker, przemierza amazońską dżunglę – nie mając pojęcia o tym, że stanowi zastępstwo zespołu, który zniknął parę tygodni wcześniej, i nawet nie przeczuwając, że skarb, którego poszukują, nie jest zwykłym artefaktem, lecz przełomowym odkryciem, które może zmienić oblicze świata.

Śledzeni przez bezlitosnego miliardera, nękani przez tubylcze wrogo nastawione plemię i prześladowani przez niewidzialnego wroga, który pozostawia na swej drodze tylko zmasakrowane trupy, ludzie Laidlaw starają się odkryć związek pomiędzy niepokojącą prawdą o legendzie Majów, wędrownym ludem, który nie daje im spokoju, i przerażającym sekretem pogrzebanym pod starożytnymi ruinami.

Kup książkę Czarny deszcz

Opinie o książce - Czarny deszcz

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-02-27, Ocena: 5, Przeczytałam, sensacja, triller,
Kolejna dobra książka sensacyjna z wydawnictwa "Sonia Draga". Sam opis daje ładne spojrzenie na treść książki. Można jedynie dodać, że skarbem którego szukają ma być przyrząd do zimnej fuzji. Ponad to znajduje się tu miejsce skąd pochodzą Majowie, czy tajemnicza istota schowana we wnętrzu piramidy. Akcja szybko się toczy, ale zdarzają się i dłuższe opisy. nie przeszkadza to jednak w czytaniu
Link do opinii
Avatar użytkownika - Serena1975
Serena1975
Przeczytane:2014-01-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52/2014,
Reklamy