Czytaj dwa razy szybciej!

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa przyswajania wiedzy, wyłuskiwania wartościowych informacji, a także samorozwoju i ułatwiania sobie życia. W czasach, kiedy zalewa Cię powódź tekstów, dokumentów, artykułów, umów, notek, raportów, można dostać istnego oczopląsu. Nie możesz pozwolić sobie na to, by czegoś nie doczytać lub spędzić na lekturze długie godziny. A w dodatku musisz znaleźć jeszcze czas na zastosowanie zdobytej wiedzy i dla ukochanej rodziny. Jedynym wyjściem, aby zapoznać się ze wszystkimi pożądanymi tekstami, jest czytanie… szybciej! Dwa razy szybciej. Wyobraź sobie, w ilu sytuacjach przyda Ci się ta umiejętność - w szkole, pracy, życiu codziennym. Zaoszczędzisz dwa razy więcej czasu lub zdobędziesz podwójną ilość informacji i zawsze będziesz o dwa kroki do przodu. Ta książeczka to bardzo praktyczny kurs szybkiego czytania, pełen ciekawych ćwiczeń. Dzięki niej nauczysz się koncentrować na tekście oraz umiejętnie dobierać tempo - w zależności od celu lektury. W mgnieniu oka: - zapomnisz o dekoncentracji, - zaczniesz szybciej przyswajać wiadomości, - pozbędziesz się stresu związanego z koniecznością przeczytania dużej ilości tekstu, - zaczniesz rozsądniej dobierać lektury, - podniesiesz kwalifikacje i raz na zawsze zlikwidujesz swoje problemy z nauką.

Informacje dodatkowe o Czytaj dwa razy szybciej!:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012-04-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3356-2

Kup książkę Czytaj dwa razy szybciej!

Czytaj dwa razy szybciej! - opinie o książce

Avatar użytkownika - dami200114
dami200114
Przeczytane:2014-02-20, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 ksiazek 2014 , Mam,
Dziś będzie nieco inna recenzja, bo nie typowej ksiazki z fabułom, a takiego jakby poradnika. Chyba każdy chciałby czytać dwa razy szybciej, pomaga to w wielu sprawach np. w szkole, pracy czy tez życiu codziennym. Szczerze to nie wierzyłem do końca czy ta książeczka małego formatu faktycznie pomoże czytać z podwojoną prędkością. Czy na prawdę ten poradnik uczy? Zaraz przekonacie się o tym sami. Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała. Na samym początku autor przygotował dla nas test pozwalający dowieźć ile slow na minute czyta się w tym momencie. Następnie jest kilka wskazówek, po czym czytelnik przechodzi do ćwiczeń. Ćwiczenia pomagają w : poszerzaniu swojego pola widzenia, czytania w rytmie itp. Poradnik jest bardzo fajny i nie jest przepełniony dużą ilością tekstu, wstępów etc. Po godzinnym ćwiczeniu, spostrzegłem ze na końcu tez jest test, powalający sprawdzić swoje osiągniecie dotychczasowe. Z czystej ciekawości zrobiłem ten test i okazało się ze czytam DWA RAZY SZYBCIEJ. Zdziwiłem się, bo nie przerabiałem każdego ćwiczenia z wielka dokładnością, a jednak... Odkąd zapoznalem się z książką zawsze przy sobie mam jakiś długopis, kredkę lub ołówek zastępujący wskaźnik.Książkę na pewno będę jeszcze wykorzystywać, a wszystkim którzy chcieli by się zagłębić w tajnik szybkiego czytania zapraszam do kupna ksiazki !
Avatar użytkownika - slk
slk
Przeczytane:2012-09-18,
Konkretnie i rzeczowo, bez obiecywania cudów. Warto sięgnąć po tę lekturę!
Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości
Marcin Matuszewski0
Okładka ksiązki - Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet bardziej z ludźmi niż z pieniędzmi. W drodze do wolności finansowej bardzo pomaga...